مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

روش های باور نکردنی برای از بین بردن خشکی پوست بدن

0 227

خشکی پوست بدن جز مواردی است که تقریبا همه تجربه اش را داشتند اما این موضوع ممکن است دلایل متفاوتی داشته باشد که شما باید علت خشکی پوست بدنتان را متوجه شوید و به درمان ان بپردازید .
ما در این متن قصد داریم تا روش هایی برایتان بیان کنیم که بتوانید خشکی پوست بدنتان را به راحتی رفع کنید .خشکی پوست بدن

دلایل خشکی پوست بدن چیست ؟

همانطور که میدانید خشکی پوستبه دلیل کمبود اب است اما نمیتوان عموما دلیل خشکی پوست را کمبود اب بیان کرد چون عوامل دیگری شامل این موضوع میشوند.
از جمله عوامل محیطی و اب و هوایی و یا همچنین موقعیت خودتان مانند قرص هایی که مصرف میکنید که میتوانند سبب خشکی پوست بدنتان شوند .
اما گزینه ی دیگری نیز وجود دارد که میتوانیم بیان کنیم انهم این است که احتمال دارد در کل شما پوستی خشک داشته باشید که باز هم درمان هایی برایتان وجود دارد .
قرص هایی مانند راکوتان نیز از عوامل خشکی پوست هستند که مقدار زیادی از اب بدن خود را توسط این قرص از دست خواهید داد .

خشکی پوست بدن

درمان های خانگی خشکی پوست بدن چیست ؟

همچنین بخوانید

شاید شما هم جز افرادی باشید که با خشکی پوست بدنتان کرم های گران زیادی را خریداری کرده باشید اما خشکی پوست یکی از مواردی است که میتوانید به راحتی با روش های خانگی انها را حل کنید و درمان کنید .
۱٫روغن زیتون : یکی از پر طرفدار ترین درمان های خشکی پوست بدن روغن زیتون است که میتوانید کمی از این روغن را به پوست خود و جایی که دچار خشکی شده است بمالید و پس از مدتی بشویید .
۲٫شیر : شیر نیز از مایعاتی است که ممکن است از اطرافیان خود به شدت شنیده باشید چون راه درمان بسیاری از کسانی بوده است که خشکی داشتند .
۳٫ ماست : شاید با شنیدن این مورد کمی تعجب کنید اما ماست نیز میتواند درمان قطعی و خوبی باشد برای خشکی پوست شما.

خشکی پوست بدن

خطرات خشکی پوست بدن چیست ؟

شاید خیلی ها از خشکی پوست  به راحتی رد شوند و این مورد را جدی نگیرند اما شما اگر روش های خانگی را استفاده کردید و نتیجه ای نگرفتید حتما به پزشک مراجعه کنید مخصوصا برای افراد مسن این موضوع میتواند اهمیت داشته باشد .
همچنین اگر خشکی پوست دارید از استحمام زیاد خودداری کنید .

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.