مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

رضا شیری خواننده مشهور ایرانی مهاجرت کرد

0 89

رضا شیری خواننده مشهور ایرانی مهاجرت کرد

رضا شیری خواننده موسیقی پاپ ایران در یک پیام ویدیویی کوتاه مهاجرت خود از ایران را تایید

 رضا شیری خواننده مطرح ایرانی در ویدیو کوتاهی اعلام کرده که مهاجرت کرده و به یکی از کشورهای اطراف می رود. وی در ادامه این صحبت های بسیار مبهم می گوید که بهترین تصمیم را گرفته و طرفداران خود را در جریان همه چیز قرار خواهد داد. روزیاتو نوشت با توجه به لحن صحبت‌های رضا شیری نمی‌توان به طور قطع گفت که او از ایران مهاجرت کرده و آنطور که از صحبت هایش بر می آید او قصد مهاجرت دارد و اکنون در ایران نیست.

رضا شیری پس از خروج از ایران در یک گفتگوی لایو اینستاگرامی با مسعود صادقلو (دیگر خواننده پاپ پرطرفدار) ضمن تایید خبر مهاجرتش، گفت: نه فرار کردم و نه پشت به مملکتم کردم. فقط برای تفییر سبک زندگی‌ام بعد ۳۷ سال از ایران خارج شدم”.

همچنین بخوانید

رضا شیری خواننده سبک پاپ ایرانی و متولد ۲۲ تیر سال ۱۳۶۲ در شهر تهران است. او در رشته معماری تا سطح فوق دیپلم تحصیل کرده است.

در ماه‌های اخیر تعدادی از هنرمندان عرصه موسیقی از جمله مانی رهنما، فرشاد حسامی، مهراد جم، هومن نامداری، مهدی مدرس و ایمان جعفری پویان خبر از مهاجرت خود داده‌اند.

منبع،ایران آرت

class='yasr-rater-stars-vv' data-rater-postid='12853' data-rating='0' data-rater-starsize='24' data-rater-readonly='false' data-rater-nonce='683ecfcdc2' data-issingular='true' data-cpt='posts'>
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.