رسانهسرگرمی :)منتخب

رسانه؛ به نمایش کشیده شدن صحنه آهسته قرار گرفتن تله موش روی زبان انسان

پیش از ورود به مطلب باید بدانید که The Slow Mo Guys یک مجموعه ویدئوی اینترنتی در زمینه علم و فناوری است که توسط فردی به نام «گوین فری» راه اندازی شده. در این برنامه های ویدئویی همیشه شاهد شیرین کاری های مجری های آن بوده ایم و او سعی می کند برخی وقایع را به شکلی صحنه آهسته به تصویر کشید و آنچه که به شکل معمول از دیدگان ما به خاطر سرعت بالای رویداد نهان می ماند را آشکار سازد.

حالا این بار گروه مذکور نوعی ویدئو ضبط نموده اند که کمی دردناک به نظر می رسد و بهتر است کسانی که طاقتش را ندارند آن را تماشا نکنند؛ این کلیپ با تکنیک صحنه آهسته و ۲ هزار فریم در ثانیه ای ضبط شده و در آن شاهد این خواهید بود که «دن گروچی» وسیله ای همانند تله ی موش را روی زبان خود قرار می دهد.

همان طور که در تصویر خواهید دید، «گروچی» چندین بار از انجام این کار فرار می کند زیرا خودش هم می داند این آزمایش واقعا دردناک است. با اینکه زبان او در نتیجه این کار از وسط دو نیم نشد اما کاملا مشخص است که چه دردی به او وارد گشته.

برای تماشای این صحنه ی دلهره آور می توانید ویدئوی زیر را تماشا نمائید. البته لازم به یادآوری نیست که نباید هرگز این کار را در خانه امتحان کنید چون پس از دیدن این فیلم خودتان متوجه می شوید که این کار به جای اینکه جالب باشد، خطرناک و البته بسیار دردناک است. خود تیم Slow Mo Guys نیز از اجرای این طرح خود پشیمان هستند.

 

مشاهده ویدیو:

 لطفا در صورت عدم بارگذاری ویدیو در تلفن های همراه، از پایین صفحه «مشاهده نمای اصلی» را انتخاب نمایید.

 

لینک کوتاه :  http://urly.ir/w6zg

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
منبع
دیجیاتوbgr

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا