مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

راه کار های عجیب و غریب برای تقویت حافظه

0 142

تقویت حافظه موضوعی است که این روز ها بسیاری از افراد به دنبال ان هستند و در پی این مورد هستند که بتوانند حافظه های خود را قوی کنند .
به نظر من هر چقدر قرص و دارو برای قوی کردن حافظه خود مصرف کرده اید کافی است و این بار بیاید با روش های دیگر حافظه ی خود را تفویت کنید .
شاید در نگاه اول مطالب این سایت برایتان مسخره به نظر بیاید اما موضوعی که وجود دارد این است که میتواند کمک بسیار زیادی به شما کند.تقویت حافظه

راه های عجیب و غریب برای تقویت حافظه

۱٫یکی از مواردی که به شدت میتواند به شما کمک کند این است که به طور روزمره با دست مخالف خود برخی از کار ها را انجام دهید برای نمونه با دست مخالف مسواک و شانه بزنید و حتی در برخی از موارد میتوانید تلاش کنید تا با دست مخالف بنویسید .
۲٫همانطور که میدانید این موضوع عرف است که ساعت را در دست چپ میبیندد و شما همیشه طبق عادت دست چب خود را میبینید برای دیدن ساعت اما ینکه بتوانید ساعت را در دست راست خود ببینید برخی از مواقع این موضوع به شما کمک میکند تا برای یک لحظه ذهنتان و حافظه اتان به کار بیوفتد.

همچنین بخوانید

چگونه به امام هادی(ع) متوسل شوم؟

شهید محسن فخری زاده کیست؟

تقویت حافظه
۳٫تلاش کنید تا زمانی که دارید مطب و با کتابی میخوانید کلمات را برای خود وارونه بخوانید چون این موضوع کمک زیادی به شما میکند .
۴٫هر روز طبق عادت یک مسیر مشخصی را انتخاب میکنید و به سر کار میروید اما موضوعی که وجود دارد این است که برای کمک کردن به حافظه ی خود میتوانید از مسیر راه دیگری برای رفتن به سر کار خود استفاده کنید .
۵٫وقت هایی که کتابی را در دست میگیرید سعی کنید برخی از کلمات را برعکس بخوانید چون میتواند اهمیت بالایی داشته باشد برای حافظه ی شما و تقویت ان.
۶٫بهتر است در بعضی از روز ها موبایل خود را همراه خود نبرید و ممکن است شما هم این سوال را بپرسید که چه ربطی دارد ؟ اما میتوانید با تنها دو هفته امتحان کردن این موضوع حافظه ی خود را بسنجید .

تقویت حافظه
۷٫شاید اگر درس شما تمام شده باشد و به کاری مشغول باشید که نیازی به حفظ کردن نباشد میتوانید به راحتی برخی از شعر ها را برای کمک به حافظه ی خود حفظ کنید .

در اخر سعی کنید این موضوع را جدی بگیرید و سر سری از کنار انها رد نشوید .

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.