مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

راز های زندگی فاطمه عبادی نفر اول عصر جدید

0 138

زندگی فاطمه عبادی را قصد داریم تا در این متن برای شما بیان کنیم تا بتوانید بهتر با نفر اول مسابقه ی عصر جدید اشنا شوید .
فاطمه عبادی قهرمان این فصل از مسابقه ی عصر جدید بود که موفق به کسب مقاوم اول شد .
در ادامه ی این متن برایتان بیان خواهم کرد از زندگی شخصی این هنرمند عزیز .

زندگی فاطمه عبادی

زندگی فاطمه عبادی قبل از عصر جدید چگونه بوده ؟

فاطمه عبادی در مرداد ۶۸ به دنیا امده و تحصیلات خود را در رشته ی گرافیک در دانشگاه ادامه داده است .
علاقه ی فاطمه عبادی نسبت به نقاشی و گرافیک از همان بچگی بوده و به گفته ی خود این هنرمند نقاشی کردن برایش زندگی کردن دو باره است .
نکته ای که در زندگی این هنرمند وجود دارد و جنجالی شد این بود که به گفته ی پدر خانم عبادی مادر ایشان به فاطمه با وضو شیر میداده و پدرش بر این باور است که این موضوع در موفقیت خانم عبادی اهمیت داشته است .

زندگی فاطمه عبادی

همچنین بخوانید

مهدی یعنی چه؟

چگونه به امام هادی(ع) متوسل شوم؟

موفقیت های فاطمه عبادی

یکی از موفقیت های مهم خانم عبادی شرکت وی در اولین همایش توانمند سازی بانوان در استان خوزستان بود که خانم عبادی با افتخار توانست یکی از ۵ بانوان منتخب باشد .
از دومین موفقیت های خانم عبادی میتوانیم به تصویر سازی وی برای مجله ی گلپونه اشاره کنیم که محبوبیت زیادی پیدا کرد و سبب مشهور شدن خانم عبادی شد .
و سپس مهم ترین و اصلی ترین موققیت خانم عبادی شرکت در برنامه ی عصر جدید بود که در ماه فروردین ۹۸ برگزار  شد و خانم عبادی توانست در این برنامه قهرمان شود.

زندگی فاطمه عبادی

راه های کسب درامد در زندگی فاطمه عبادی چیست ؟

خانم عبادی در زندگی شخصی خود سفارشات طراحی و نقاشی را میپذیرد و موضوعی که کار خانم عبادی را خاص میکند نقاشی روی دیوار های شهر است که جز معمدود خانم هایی است که به این کار مشغول هست و از ان لذت میبرد.
اگر بخواهیم گزینه ی دیگری را برای کسب درامد میتوانیم به اموزش فاطمه عبادی به هنرجو های این رشته بپردازم .

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.