مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

دانستنی های بسیار عجیب کشور تایلند که تا به حال نشنیده اید !

0 306

کشور تایلند یکی از زیبا ترین و بهترین کشور هایی است که هر سال توریست های بسیار زیادی به این کشور سفر میکنند .
ما در ادامه قصد داریم تا بتوانیم شما را بیشتر با تایلند اشنا کنیم و همچنین دانستنتی های بسیار جالبی را برایتان بیان کنیم که حتما خوشتان میاید .کشور تایلند

کشور تایلند کجاست ؟

این کشور در جنوب شرق قاره ی اسیا است که عجایب بسیار زیادی دارد که نام این کشور به معنای لغوی سرزمین ازاد است چون هیچ وقت مورد استعمار کشور های اروپایی قرار نگرفت .
تایلند دارای ۳۵ هزار قلعه است که این موضوع میتواند بسیار عجیب باشد و همچنین تایلند جزیره های بسیار زیادی دارد .
تایلند یکی از پر جاذبه ترین کشور ها است که بانکوک یکی از زیبا ترین شهر های این کشور است و هر سال بسیاری از افراد به بانکوک سفر میکنند .

کشور تایلند

عجیب ترین موجودات کشور تایلند !

بهتر است ذر این قسمت به موجودات عجیب غریب این کشور اشاره کنیم تا بتوانید بهتر با انها اشنا شوید چون ممکن است اگر شما هم به تایلند سفر کرده باشید اسم این موجودات را شنیده باشید .
عجیب ترین و جالب ترین موجود تایلند یک ماهی نابینا است که به راحتی روی زمین راه میرود و زندگی میکند ممکن است برای شما هم این موضوع عحیب باشد اما برای مردم شهر این کشور جز جاذبه ها محسوب میشود .
دومین موضوع عجیبی که وجود دارد که بدانید در سالهای گذشته مردم این کشور برای دو گربه ای که چشمان رنگی ای داشتند جشن عروسی برپا کردند که جز گران ترین ها بوده است و خرج زیادی برده است .

کشور تایلند

برای مهاجرت به تایلند باید چه اقداماتی انجام داد ؟

بهتر است قبل از اینکه برای مهاجرت تصمیم بگیرید با چند وکیل در رابطه با این موضوع صحبت کنید تا بتوانید تصمیم درست و اگاهانه ای گرفته باشید .
همچنین سعی کنید در انتخاب وکیل خود دقت بسیار زیادی داشته باشید چون موضوع بسیار مهمی است برای گمراه کردن شما و یا حتی هدایت کردن شما و خانوادتان به سمت هدف و ارزو هایتان .

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!