مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

حقایق باور نکردنی در رابطه با شب اول عروسی

0 221

شب اول عروسی را میتوان جز مهم ترین و پر خاطره ترین شب های زندگی هر زن و شوهری دانست اما موضوعی که اهمیت دارد این است که شما باید در رابطه با این شب مطالعه ی بیشتری داشته باشید تا شبتان را رویایی و خاص کنید .
اشتباهاتی که طرفین در شب اول انجام میدهند سبب میشود تا سال ها در ذهن هر یک از انها بماند .شب اول عروسی

این کار ها را در شب اول عروسی نکنید

یکی از مهم ترین اشتباهاتی که مخصوصا اقایان در این شب انجام میهند اهمیت ندادن به احساسات طرف مقابل خود است که اگر به این احساسات اهمیت دهند خواهند دید که چه معجزه ای در همسرشان رخ خواهد داد .
پس به این نکته توجه زیادی داشته باشید که اشتباهات شما میتواند سال ها در ذهن و فکر همسرتان بماند .
اگر بخواهیم اشتباهات دیگری که در این شب رخ میدهد را بیان کنیم این است که بسیاری از اقایان به درد طرف مقابل خود اهمیتی نیمدهند که این موضوع از لحاظ روحی میتواند برای همسر شما منفی باشد .
اگر احساس درد همسر خود را دیدید رابطه را متوقف کنید .

شب اول عروسی

اداب شب اول عروسی چیست ؟

همچنین بخوانید

چگونه به امام هادی(ع) متوسل شوم؟

شهید محسن فخری زاده کیست؟

همانطور که میدانید یک سری فرهنگ ها و رسم و رسوماتی سبب شده است تا عروس و داماد ها علاوه بر استرسی که برای تداکارت عروسی خود دارند همچنین در راستای رابطه ی خود نیز استرس هایی داشته باشند .
جدا از اینکه در بعضی از خانواده ها این رسم میتواند اهمیت بالایی داشته باشد اما شما سعی کنید تا جایی که امکان دارد به رسم ها و این فرهنگ ها بی اهمیت باشید چون شب عروسی یک بار در زنگی شما رخ میدهد و سعی کنید این شب برایتان بهترین شب عمرتان باشد بدون استرس .

شب اول عروسی

باید های شب اول عروسی چیست ؟

میتوان گفت اصلی ترین نکته ای که وجود دارد این است که داماد بتواند همسر خود را از لحاظ روحی اماده کند و اگر امادگی را درک نکرد و یا مطمین نشد سعی کند از ادامه دادن جلوگیری کند .
چون امادگی عروس در شب اول میتواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد تا بتوانید جس خوبی را تجربه کنید .

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.