مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

داستان کوتاه – جهان زیبا

1 192

داستان کوتاه – جهان زیبا

روزی کودکی اصرار داشت تا با پدر خود بازی کند. اما پدر که مشغول خواندن روزنامه بود به او بی محلی کرده و به او گفت که فعلا سرش شلوغ است ،بماند برای بعد.

اما کودک دست از اصرار نکشید. پدر هم که اصرار او را دید صفحه ای از روزنامه را که نقشه جهان بود کَند ، مانند پازل برید و به او داد بلکه با آن سرگرم شود و انقدر مزاحم کار او نباشد.

دقایقی بعد کودک نقشه جهان را به درستی چید و به پدرش داد. پدرش به او گفت :« تو که نقشه جهان را بلد نیستی ! چگونه آنرا چیدی؟! »

کودک گفت :« من نقشه را نچیدم بلکه آدم هایی را پشت نقشه بود را بدرستی چیدم ، نقشه خودش درست شد»

آری ، جهان ما نیز همین طور است ، اگر آدم ها افراد درستی باشند و به درستی انتخاب شوند ، جهان خود به خود درست و زیبا خواهد شد .

 

منبع : مجله اینترنتی ایران فان

class='yasr-rater-stars-vv' data-rater-postid='470' data-rating='0' data-rater-starsize='24' data-rater-readonly='false' data-rater-nonce='d821c89edf' data-issingular='true' data-cpt='posts'>
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!
1 نظر
  1. Mobin :

    واقعا همینطوره
    ما آدم ها هستیم که میتونیم جهان رو زیبا و یا زشت کنیم 🙂

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.