مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

جریان کامنت ۱۶ ملیونی تتلو در اینستاگرام چیست ؟

0 795

کامنت ۱۶ ملیونی تتلو در اینستاگرام یکی از داغ ترین و پر طرفدار ترین خبر های موجود در این روز های فضا های مجازی شده است اما موضوعی که اهمیت دارد و بهتر است در رابطه با انها بیشتر بدانید این است که جریان و ماجرای این موضوع را به خوبی بخوانید و در رابطه با ان مطالعه هایی انجام دهید .
در ادامه ی این متن برای شما داستان کامنت ۱۶ ملیونی تتلو در اینستاگرام را توضیح خواهیم داد .

کامنت 16 ملیونی تتلو در اینستاگرام

داستان کامنت ۱۶ ملیونی تتلو در اینستاگرام چیست ؟

یکی از پست های تتلو در اواخر که در فضای مجازی وجود داشت تواسنت جنجالی دیگر برپا کند که به طور باور نکرنی ای بیننده های این پست ۱۶ ملیون کامنت را در زیر پست مربوطه گذاشتند که سبب شد تتلو بار دیگر در معرض دید بیننده های فضا های مجازی قرار بگیرد .
کارشناسان و کسانی که در این راستا تحقیقاتی انجام دادند بر این باورند که کسانی که زیر پست های تتلو اینمه کامنت گذاشته اند را چند دسته تقسیم کرده اند که یکی از پر جمعیت ترین افراد انهایی هستند که از سر کنجکاوی و وب گردی زیر این پست ها کامنت میگذارند و برای بقیه دوستان خود شیر میکنند و این موضوع سبب میشود تا ذره ذره کامنت ها زیاد تر شود و همه گیر تر شود این موضوع .

کامنت 16 ملیونی تتلو در اینستاگرام
کارشنانسان بر این باورند که متاسفانه اگر فضای مجازی در این به این صورت پیش برود هر روز شاهد تتلو های جدید خواهیم بود که توانستند معروفیت بالایی بین افراد و بیننده ها ایجاد کنند .
پس برای جلوگیری از اینکه این افراد و این اشخاص وارد فضا های مجازی شوند بهتر است در انتخاب کسانی ک قصد دیدن انها را داریم و در ایسنتاگرام انها را دنبال میکنیم دقت بیشتری داشته باشیم و به عبارتی هر کسی را دنبال نکنید و برایش کنجکاوی ای نداشته باشید چون میتواند اهمیت بالایی داشته باشد .

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.