عکس و والپیپر

جدیدترین تصاویر از چیدمان خانه های کوچک در سال ۲۰۲۲

آیا به دنبال چیدمان خانه کوچک برای به حداکثر رساندن فضای خانه خود هستید؟ اتاق نشیمن مکانی در خانه است که به بهترین وجه حس سبک ما را برای همه به نمایش می گذارد.لازم نیست اتاق های نشیمن خیلی بزرگ باشند.اکنون می دانیم که خانه کوچک می تواند چالش برانگیز باشد. مخصوصاً از نظر چیدمان در مبلمانی که داخل آن می خواهیم.این ایده ها به شما کمک میکند تا چیدمان خوبی برای خانه کوچک خود داشته باشید.

 اشتباهات رایج در چیدمان خانه های کوچک:

۱- طرح بسیار پیچیده:

عملکرد فضای شما تا حد زیادی به نحوه برنامه ریزی شما بستگی دارد.خانه هایی با فضای کوچک باید عاری از هرگونه مانع باشد. باید جریان آزاد داشته باشد.

۲- محیط تاریک:

یک محیط تاریک می تواند یک اثر دراماتیک عالی برای خانه های بزرگ باشد. اما برای خانه های کوچک اصلا مناسب نیست.باید بدانید که سکونت در یک اتاق تاریک و کم رنگ می تواند آن را حتی کوچکتر به نظر برساند.

۳- مبلمان حجیم:

داشتن یک فضای کوچک می تواند بسیار مشکل باشد. بنابراین باید در انتخاب اندازه مناسب مبلمان خود عاقلانه عمل کنید.

ما نمی گوییم که اصلاً نمی توانید از مبلمان بزرگ استفاده کنید. اما بهترین کار زمانی است که ظاهری متعادل برای اتاق خود داشته باشید.

۴-قرار دادن چیزهای بیهوده :

ما این نگرش را داریم که تمایل به جمع‌آوری وسایلی داریم که در داخل خانه مفید نیستند.

آنها ممکن است یک دکور خوب باشند، اما گاهی اوقات می توانند منطقه را بیش از حد شلوغ کنند. ما باید در نظر داشته باشیم که داشتن یک منطقه کوچک با فاصله یک چالش بزرگ برای زندگی است.

چیدمان خانه های کوچک
چیدمان خانه های کوچک

دکور خانه کوچک
دکور خانه کوچک

دکوراسیون خانه کوچک
دکوراسیون خانه کوچک

دکور زیبا خانه
دکور زیبا خانه

راههای بزرگ نشان دادن خانه کوچک:

۱-طرح بندی را مدیریت کنید

چیدمان باید دارای فضایی دلپذیر باشد نه محیطی ایزوله. با توجه به فضای کوچک، می توانید اندازه اتاق نشیمن خود را با قرار دادن آن به صورت کشیده توسعه دهید.

۲-کفپوش را سبک کنید

یک اتاق نشیمن معمولاً دارای ۵-۶ دیوار است که شامل کف است. بنابراین اگر فکر می کنید کفپوش هیچ تفاوتی در ظاهر کلی ایجاد نمی کند، کاملاً در اشتباه هستید!

یک ماده روشن تر برای کفپوش مانند کاشی بلوط روشن یا کاشی وینیل ترجیح داده می شود. همچنین می توانید از فرش و موکت با رنگ های سرد برای روشنایی کامل کفپوش استفاده کنید.

فرش های طرح دار و طرح دار نمونه هایی از طرح های ضروری هستند که فضای شما را جسورانه و جسورانه جلوه می دهند.

۳-اجازه دهید ارتفاع بیشتری به سقف برسد

در ساخت خانه های خود زمانی که سقف های خود را تا حد ممکن بلند کنید مطلوب تر است. این اجازه می دهد تا نور طبیعی بیشتری در داخل اتاق شما باشد که فضای شما را باز می کند.

رنگ آمیزی سقف با رنگ روشن باعث می شود چشم ها به سمت بالا کشیده شوند که باعث می شود بلندتر یا بلندتر به نظر برسد. یا حتی می توانید مقداری هنر یا کاغذ دیواری چشمگیر قرار دهید که می تواند توجه را از گوشه های اتاق دور کند.

بزرگ نشان دادن خانه کوچک
بزرگ نشان دادن خانه کوچک

بزرگ نشان دادن خانه
بزرگ نشان دادن خانه

 خانه کوچک
خانه کوچک

چیدمان خانه 2022
چیدمان خانه ۲۰۲۲

۴-به طرح رنگ توجه کنید

رنگ یکی از فاکتورهای عالی است که همه باید مراقب آن باشند. تأثیر زیادی در فضای داخلی شما دارد. می تواند منطقه را بزرگتر یا بسیار کوچکتر نشان دهد.

رنگ روشن و گرم فقط باید انتخاب شود. نمونه هایی از این رنگ ها سفید، کرم یا بژ هستند. این رنگ ها توهمی از یک اتاق بزرگتر را ایجاد می کنند.

۵-الگوها را هماهنگ کنید

برای داشتن یکپارچگی در دکوراسیون خود از انتخاب های زیاد خودداری کنید.

اما اگر واقعاً می خواستید آن را داشته باشید، یک یا دو عدد بالش یا فرش با طرح های جسورانه هندسی بزرگ هیچ ضرری نخواهد داشت.

در انتخاب کاغذ دیواری، خیلی بهتر است که چاپ های کوچک با رنگ های پاستلی یا هر سایه پر جنب و جوشی را انتخاب کنید. همچنین استفاده از خطوط راه راه در دکوراسیون شما موثر است. راه راه های افقی اتاق را از نظر بصری گشاد می کند در حالی که راه راه های عمودی باعث می شود سقف کم ارتفاع بلندتر به نظر برسد.

۶-اتاق را با وسایل روشنایی روشن کنید

انواع مختلفی از وسایل روشنایی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. اما همه آنها نمی توانند نورپردازی ایده آلی برای اتاق های کوچک باشند.

شما همیشه باید ایده های نورپردازی مناسب اتاق نشیمن را برای داشتن یک طراحی موثر شناسایی کنید.

استفاده از چراغ های رومیزی خوب است اما باید با سایه های بزرگتر باشد. انتخاب های عالی باید نور آویز، چراغ کف و روشنایی توکار باشد. اضافه کردن نور به کف نیز می تواند طرح خوبی باشد.

 

دکور 2022
دکور ۲۰۲۲

 

مبلمان آبی
مبلمان آبی

 

چیدمان زیبا
چیدمان زیبا

 

چیدن خانه کوچک
چیدن خانه کوچک

 

دکوراسیون 2022
دکوراسیون ۲۰۲۲
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا