مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

[تمام شد] مسابقه ۱ ؛ جواب درست بدهید، بدون قرعه کشی جایزه ببرید!

0 1,143

مسابقه شماره ۱

امروز قصد داریم سؤالی را با شما در میان بگذاریم که با پاسخ دادن به آن بدون قرعه کشی برنده جایزه ما می‌شوید. این اولین مسابقه پیامکی مجله اینترنتی ایران فان است که ارسال پیامک برای شما هیچ گونه هزینه اضافه ای (بجز هزینه ارسال عادی) نخواهد داشت. لطفا سؤال زیر را بخوانید و پاسخ آن را به شماره ۵۰۰۰۱۰۰۰۶۰۰۰۸۳۵ ارسال کنید تا در لیست برندگان ما قرار بگیرید.

مهلت شرکت در این مسابقه تمام شد و جوایز برای برندگان ارسال گردید.

متاسفانه امکان ارسال هدیه برای کاربرانی که عضویت رایگانشان را از مخاطبین «بگ استایل» لغو کردند وجود ندارد. کابرانی که عضویت خود را لغو کرده اند، می‌توانند با ارسال ۲۲۶۸add به ۵۰۰۰۱۲۷۰۶۰ دوباره به رایگان عضو «بگ استایل» شوند.

سؤال

همچنین بخوانید

کدام درب برای خروج امن‌تر است؟

همان‌طور که در تصویر می‌بینید فقط سه در برای استفاده وجود دارد. اما در پشت در اول یک قاتل با اسلحه گرم ایستاده، پشت در دوم یک شیر وجود دارد که سه سال است غذا نخورده و در پشت در سوم نیز یک شعله بزرگ آتش وجود دارد. شما از کدام در خارج می‌شوید؟

لطفا تا جمعه (۱۰ اسفند ۹۷) پاسخ سؤال بالا را به شماره زیر بفرستید. ارسال پیامک هیچگونه هزینه اضافی نخواهد داشت. جایزه شما تا ۲۴ ساعت پس از ارسال پیامک برایتان ارسال خواهند شد.

(لطفا پاسخ را از طریق خطوط ایرانسل یا همراه اول ارسال فرمایید و شماره زیر را با اعداد انگلیسی تایپ کنید)

۵۰۰۰۱۰۰۰۶۰۰۰۸۳۵

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.