ریپورتاژ

بهترین تولید کننده تیشرت مردانه

بهترین تولید کننده تیشرت مردانه با گارانتی مادام العمر  Good Somerville معرفی برند

Good Somerville برندی باتجربه همچنین با برنامه است. پس از گذراندن جوانی در طبیعت ، پیاده روی ، دوچرخه سواری و کمپینگ و اولین طعم بزرگسالی با حضور پنج ساله در نیروی دریایی ، بنیانگذار رابین سامرویل از قبل می دانست که چه کار باید بکند تا یک تیشرت خوب بسازد.

طرحی متفاوت برای صنعت پوشاک فعال

 پس از کار به عنوان یک تکنیکی با کیفیت در یک شرکت صوتی خانگی در حالی که در مقطع کارشناسی تحصیل می کرد ، در دنیای زنجیره تامین در اوکلی مشغول به کار شد و در نقش مشابهی در Lululemon پیشرفت کرد. در تمام مدت که مشغول کار بود ، مشکلاتی زیادی را تجربه کرد.

دستگاه تولید لباس بارهای زیادی از لباس ها را که از منابع بی پایان استفاده می کنند ، پمپ می کند و همه آنها در مدت کوتاهی پس از دور ریختن لباس ها ، عمدتا به دلیل بد ساخته شدن آنها ، هدر می روند. آنها دوام نمی آورند ، به هدف خود نمی رسند ، دور انداخته می شوند. بنابراین سامرویل تصمیم گرفت همه چیز را تغییر دهد.

تولید کننده تیشرت مردانهبرندی با ارزش

انگیزه ی  Good Somerville برای شروع تغییر نحوه عملکرد صنعت پوشاک بود. به جای بیرون آوردن لباس های بی کیفیت ، این برند تولید پوشاک متنوع ، با کیفیت بالا و ایده اقتصاد دایره ای را در نظر داشت.

لباس هایی که اجرا می شوند

تولید کننده تیشرت مردانهاگر محصول خوبی می خواهید باید به آن ایمان داشته باشید. و اگر می خواهید به محصول ایمان داشته باشید ، نمی توانید به اولین پیش نویس بسنده کنید. هر محصولی که سومرویل خوب تولید می کند ، نتیجه یک ایده طاقت فرسا ، ایجاد و آزمایش دقیق تا دوخت و دوز است. مواد مناسب برای مشاغل مناسب.و همچنین مشکلات رایج پوشاک برای مصارف خاص برطرف شد. محصولی به شما احساس راحتی می دهد محصول خوبی است.

سامرویل می داند که مردم رشد می کنند. بلندتر و کوچکتر می شوند. پهن تر و نازک تر. آنها ۱۰ مایل پیاده روی می کنند و مستقیماً در خانه ، تیشرت مورد علاقه خود را روی بوته ای می چسبانند یا گربه ای با هیجان زیاد روی خط شستشو با آن خراش می دهد.ویژگی مهم این مارک واقع بینی است و به همین دلیل بازسازی و گردش مجدد بخش مهمی از ارائه آن است. آنها کالا را پس می گیرند و اعتبار یک مورد جدید را به شما می دهند.

تیشرت تحول آمیز

تولید کننده تیشرت مردانهبنابراین همه چیز به یک برنامه برمی گردد. طرح در این مورد سه راهی متحول کننده است. مارک تجاری وجود ندارد زیرا الف) شما یک بیلبورد نیستید و ب) مارک ها می آیند و می روند. تیشرت های ساده جاودانه هستند. هر تیشرت با یک ضمانت مادام العمر ۱۵ دلار در برابر یک تیشرت جدید ارائه می شود.

ما در مورد یک تیشرت ۱۰۰٪ پلی استر بازیافت شده صحبت می کنیم که سبک و قابل تنفس است. این به این منظور ساخته شده است که به سرعت خشک شود و در مواقع ضروری خنک باشد. پارچه های این لباس ضد بو هستند که-به ما اعتماد کنید-پس از ۱۰ مایل در زیر نور خورشید ، متوجه خواهید شد که بو نمی گیرد. همچنین پارچه هایی مناسب برای راحتی طراحی شده است.

این تیشرت در سه رنگ و چهار اندازه موجود است ، این یک تیشرت با طرح از مارک تجاری است که بر اساس تجربه و دید ساخته شده است. همان تغییری باشید که آرزو دارید در جهان مشاهده کنید. یک تیشرت دگرگون کننده در یک زمان.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی(رپورتاژ) داشته و مجله اینترنتی ایران فان هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا