مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

تصاویر خوشمزه از تزئین دسر های مختلف

0 9

 تزئین دسر های مختلف

با توجه به رونق تزئین در صنعت پر طرفدار شیرینی پزی و غذاسازی امروز تصمیم گرفتیم برای شما مخاطب عزیز ، تصاویری از تزئین دسر های مختلف از جمله تزئین پنکیک ها ،دونات ها و … را برای شما گردآوری کنیم.برخی از این تزئین ها به سادگی ریختن چند قطره عسل و قرار دادن میوه ای کوچک اما خوش رنگ کنار دسر ها است و برخی با ظرافت بیشتری تزئین شده است.امیدواریم این عکس های خوشمزه شما را در تزئین دسر هنرمندتر از قبل کند.

اصطلاح دسر می تواند برای بسیاری از شیرینی ها مانند بیسکویت، کیک، کلوچه، کاستارد، بستنی، شیرینی، پای، پودینگ، سوپ شیرین، تارت و سالاد میوه به کار رود. میوه همچنین به دلیل شیرینی طبیعی آن معمولا در دسرها یافت می شود. برخی از فرهنگ ها غذاهایی را که معمولاً خوش طعم هستند برای ایجاد دسر شیرین می کنند.

 

 تزئین دسر
تزئین دسر
 تزئین پنکیک
تزئین پنکیک
 تزئین کیک صبحانه
تزئین کیک صبحانه

استفاده از کیک به عنوان دسر: کیک ها نان های لطیفی هستند که با شکر و آرد لطیف درست می شوند. کیک ها می توانند از کیک های اسفنجی سبک تا کیک های متراکم با آرد کمتر متفاوت باشند. طعم دهنده های متداول شامل میوه های خشک، شیرین شده یا تازه، آجیل، کاکائو یا عصاره است. آنها ممکن است با کنسرو میوه یا سس دسر (مانند خامه قنادی)، با خامه یا سایر آیسینگ ها پر شوند و تزئین شوند.

 تزئین مافین
تزئین مافین
 تزئین دسر
تزئین دسر

دسرها می توانند حاوی ادویه ها و عصاره های زیادی برای افزودن طعم های مختلف باشند. نمک و اسیدها به دسرها اضافه می‌شوند تا طعم‌های شیرین را متعادل کرده و تضاد در طعم‌ها ایجاد کنند. برخی از دسرها طعم قهوه دارند، برای مثال سوفله قهوه سرد یا بیسکویت قهوه.

 تزئین دونات
تزئین شیک دونات
 تزئین دسر
تزئین ساده دسر
 تزئین شیک دسر
تزئین شیک دسر
تزئین دسر شب یلدا
تزئین دسر شب یلدا
تزئین دسر شب یلدا
تزئین دسر شب یلدا
تزئین پنکیک
تزئین ساده پنکیک
تزئین شیک دسر
تزئین شیک دسر
تزئین پنکیک
تزئین پنکیک

تزئین دسر

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.

;