مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

ترکیب چهره زیباترین ها؛ استانداردی جدید برای «جذابیت» زنان و مردان

0 189

محققان ادعا می‌کنند توانسته‌اند ایده‌آل‌ترین مشخصات ظاهری برای زیبایی زنان و مردان را کشف کنند. آنها با ترکیب مشخصات چهره زیباترین افراد مشهور جهان، استانداردی جدید برای «جذابیت» زنان و مردان تعیین کرده‌اند.

یک تیم متخصص با نگاه به صورت هنرمندانی همچون تام هاردی ( بازیگر انگلیسی سینما و تئاتر)، جیمی دُرنان (بازیگر و مدل اهل ایرلند شمالی) و آنتونی جاشوآ (بوکسور حرفه‌ای سنگین‌وزن اهل بریتانیا) و ترکیب چهره آنها با یکدیگر تصویری خلق کرده‌اند که گفته می‌شود مردان برای جذابیت باید شبیه به آن باشند.

آنها از نرم‌افزارهای متنوعی برای ترکیب ویژگی‌های صورت سلبریتی‌های مختلف استفاده کردند تا استانداردهای تازه‌ای برای جذاب‌ترین زن و جذاب‌ترین مرد را مشخص کنند.

جذاب‌ترین مرد کامپیوتری که ساخته شد چهره‌ای شبیه به کریس همسورث (بازیگر استرالیایی)، جیک جیلنهال (هنرپیشهٔ آمریکایی) و مارک والبرگ (هنرپیشه و تهیه‌کنندهٔ آمریکایی) دارد. اما جذاب‌ترین زن ساخته شده به هیچ سلبریتی دیگری شباهت نزدیکی ندارد.

جذابیت زنان و جذابیت مردان

بر اساس گزارش مِن فارمسی، یک مرد ایده آل (در تصویر) ترکیبی از ستاره‌هایی همانند ادریس البا، آیدن ترنر، کریس همسورث، مارک والبرگ و جیک جیلنهال است. آنها برای ساخت این صورت از انواع نرم‌افزارهای کامپیوتری و مشخصات زیباترین هنرپیشه‌های بین‌المللی از نگاه مردم استفاده کرده‌اند.

برای اجرای این تحقیق، گروه محققان Men’s Pharmacy نتیجه دو بررسی اخیر که توسط  Glamour و  Ranker صورت گرفته بود را مورد تحلیل قرار دادند. در این بررسی‌ها از مردم خواسته شده بود تا به جذاب‌ترین سلبریتی‌های مرد و زن رای دهند.

class='yasr-rater-stars-vv' data-rater-postid='1961' data-rating='0' data-rater-starsize='24' data-rater-readonly='false' data-rater-nonce='74571b71ec' data-issingular='true' data-cpt='posts'>
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
منبع روزیاتو
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.