مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

بهترین ترفند های ارایشی و زیبایی با روش های عجیب

0 336

ترفند های ارایشی یکی از موضوعاتی است که خانم های ایرانی بسیار زیادی هستند که علاقه دارند این ترفند ها را یاد بگیرند تا بتوانند صورتی زیبا تر و بهتر داشته باشند .
ما در این متن برای شما کلی ترفند با حال و خوب توضیح خواهیم داد .ترفند های ارایشی

ترفند های ارایشی مهم

یکی از موضوعاتی که وجود دارد این است بعضی از ترفند ها اهمیت بیشتری نسبت به بقیه ترفند های انها دارد به عبارتی میتوان گفت بعضی از ترفند ها اصلی تر و پایه تر است .
همانطور که میدانید برای نمونه ریمل زدن اهمیت بالایی دارد که بتوانید به طور مرتب و خوب در مرحله ی اول ریمل بزنید چون میتواند برای زیبایی چشم های شما اهمیت بالایی داشته باشد .
به معنای دیگر ریمل ها زیبایی چشم های شما را چندین برابر میکند پس سعی کنید در اولین مرحله خوب ریمل زدن را یاد بگیرید .

ترفند های ارایشی

ترفند های ارایشی در خانه

شاید برای شما هم پیش امده باشد که زمانی که قصد دارید به مهمونی یا عروسی ای بروید ترجیح میدهید به ارایشگاه ها مراجعه کنید اما ما در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد که بتوانید در خانه ارایشی خوب داشته باشید .
ارایش کردن در خانه به شما کمک میکند تا بتوانید علاوه صرفه جویی کردن در هزینه ها همچنین بتوانید بنابر سلیقه ای که دارید صورتتان را ارایش کنید .

ترفند های ارایشی

ترفند های ارایشی به وسیله ی کانتور ها

همانطور که میدانید مداد های کانتورینگ میتواند عیب های صورت شما را بپوشاند اما استفاده از این مداد ها را باید بلد باشید تا بتوانید به راحتی از انها استفاده کنید .
یکی از مواردی که وجود دارد این است که هر رنگ کانتور ها کاربرد متفاوتی برای نمونه رنگ سز مداد های کانتورینگ میتواند تمامی جوش های صورت شما را بپوشاند همچنین رنگ های زرد میتواند لک های صورتتان را محو کند .
سعی کنید استفاده از این مداد ها را یاد بگیرید تا بتوانید به راحتی صورتی زیبا و بدون عیب داشته باشید .

 

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.