مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

بلوبانک، نئو بانک ایرانی

0 6

همه ما از فعالیت های بانکی در بانک های شلوغ متنفریم. از زمانی که بانکداری دیجیتالی به کمک بانکداری آمد بسیاری از کار های روزمره توسط وبسایت ها و اپلیکیشن های بانکی انجام می شد تا افراد نیاز به حضور در بانک برای پرداخت قبوض و بسیاری از خدمات نداشته باشند.

اگر شما یک فرد بروز و همراه با تکنولوژی هم باشید گذرتان به بانک ها برای تغییر امضا، افتتاح یا انسداد حساب یا حتی دریافت وام می افتد و نمی توانید تمامی خدمات بانکی را به صورت غیر حضوری انجام دهید. بانک ها همگی در تلاش هستند تا خدمات آنلاین خود را افزایش دهند تا کاربران و مشتریان خود را راضی نگه دارند. بسیاری از بانک ها در این راه موفق نیز بوده اند و توانسته اند بانکداری دیجیتال را به خوبی ارائه دهند.

در ایران قوانین بانکداری سختگیرانه و محدود است تا از هرگونه تخلف و سرقت جلوگیری شود از این رو هرساله با قوانین سخت تری در سیستم بانکی ایران مواجه هستیم. این قوانین سخت گیرانه در بانکداری دیجیتال هم تاثیر گذار بوده است.

نئو بانک چیست؟

نئو بانک ها، بانک هایی دیجیتالی هستند که فعالیت خود را به صورت کاملا مجازی انجام می دهند. بانک هایی بدون شعبه فیزیکی که شما برای تمامی خدمات نیاز به حضور در هیچ بانکی را ندارید. نئو بانک ها چهره جدیدی از بانکداری را به نمایش گذاشته اند که بدون پروسه های سخت و حوصله سر بر می توانید حساب خود را مدیریت کنید.

نئو بانک ها در تمام دنیا آینده بانکداری خواهند بود و می توانند کاربران بیشتری را جذب کنند. در حال حاضر در ابتدای این راه هستیم و قطعا برای این بانک ها راه دشوار است و با مشکلات زیادی رو به رو خواهند شد و باید دید تا این بانک ها در مواجهه با این مشکلات چگونه برخورد خواهند کرد.

در ایران پس از همه گیری کرونا بلوبانک با همکاری بانک سامان شروع به فعالیت کرد. اولین نئو بانک ایرانی که همیشه از حذف کاغذ بازی های بانکی گفته و با یک هدف و استراتژی درست در مسیری درست حرکت کرده است. این بانک با توجه به عدم دریافت مجوز از بانک مرکزی توانسته اند با همکاری بانک سامان به فعالیت خود ادامه دهند. بسیاری بر این تصور بودند که بلوبانک برای بانک سامان است که این باور اشتباه بوده و بانک سامان فقط شریک تجاری آن هاست.

اما چرا بلوبانک در بین مردم به سرعت در حال محبوب شدن است؟

این محبوبیت دلایل زیادی دارد که یکی از مهمترین آن ها استفاده راحت و تجربه کاربری مناسب آن است. تجربه ای که هرروز بهتر شده و در استفاده از کارت بانکی و حساب بانکی کاربران بهترین تجربه را به کاربران هدیه می دهد. نرم افزار بانکی بلوبانک خدمات محدودی را در حال حاضر ارائه می دهد اما همین خدمات به بهترین شکل انجام می شوند.

یکی دیگر از دلایل انتخاب این بانک توسط کاربران کارت های بانکی متفاوت و رنگی آن است که جذابیت خاص آن باعث شده تا هم کاربران میل استفاده بیشتری داشته باشند هم مورد توجه دیگران قرار گیرد. این کارت ها در سه رنگ سبز، قرمز و آبی در حال حاضر عرضه می شود که کاربران درخواست رنگ های بیشتری هم از این بانک داشته اند.

از دیگر عواملی که در جامعه ما نیز بسیار تاثیر گذار است تفاوت است. موسیقی ها و فیلم های متفاوت در جامعه ایرانی بسیار تاثیر گذار و مورد استقبال قرار می گیرند. بلوبانک، تفاوت بود؛ یک تفاوت در بانکداری که به مزاج ایرانی ها خوش امد. ایرانی هایی که از پروسه و خدمات بانکی ایران ناراضی بودند. بلوبانک برگ برنده خود را رو کرد برگی که همچنان رو است.

هدیه بلو بانک، برگ برنده ای بود که باعث شده به سرعت در جامعه دیده شود و تبلیغاتی دهان به دهان را رقم بزند. بلو بانک با ارائه هدیه به افرادی که به معرفی دیگران می پردازند هدیه ۳۰ هزار تومانی می پردازد. با انتشار کد معرف بلوبانک خود در وب سایت پاراگراف می توانید تا ۳۰۰ هزار تومان هدیه خود را دریافت کنید.

این روش تبلیغات برای این نئو بانک ایرانی آن را از سایر نئو بانک ها جدا کرده و با اختلاف در صدر بانک های تمام دیجیتال قرار گرفته است. چندی پیش ۸۰۰ هزار تراکنش را ثبت کرد و آن را جشن گرفت. به امید روزی که بتوانیم بانکداری نوین و خدماتی شایسته مردم ایران در کشور داشته باشیم.

منبع: paaragraph.com

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی(رپورتاژ) داشته و مجله اینترنتی ایران فان هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.

;