خبر

برای هر رنگ پوستی چه رنگ لباسی مناسب است؟

اول از همه باید تشخیص بدیم که پوستمان چه رنگی است برای این کار ،پوستتان را کاملا تمیز کنید و شرایط نور و محیط نیز کاملا طبیعی بوده پوست افراد در برار نور خورشید، دارو و بیماری و … واکنش نشان میدهد و ممکن است تغییر رنگ بدهد .

 

رنگ پوست

 

 

بنابراین باید مطمئن شوید که پوستتان کاملا تمیز و سالم باشد .و اجازه دهید که ۱۵ تا ۳۰ دقیقه از شوستن پوستتان بگذرد تا قرمزی حاصل از آب داغ یا مواد شوینده بر طرف شود از طرفی مواد ارایشی باید کاملا از پوستتان پاک شود و نوری که به پوستتان میتابد طبیعی باشد و زیر نور افتاب تغییر رنگ نداده باشد .
سپس کاغذ ساده و سفید و تمیز را کنار پوستتان بگذارید اگر احساس کردید که رنگ پوستتان در مقابل کاغذ سفید ته مایه ی زرد ،سبز یا قهوه ای کمرنگ را دارد،یعنی رنگ پوست شما گرم است.
اگر رنگ پوستتان در کنار کاغذ صورتی ،رزی یا آبى به نظر میامد شما پوستی سرد دارید و اگر پوستتان خاکستری به نظر رسید ،پوست شما رنگ خنثی دارد. اگر مشکلات پوستی از جمله اکنه دارید یا قبلا برنزه کرده اید رنگ کاغذ را با رنگ پوست پشت گوشتان مقایسه کنید.

 

رنگ پوست
رنگ های مناسب برای پوست های گرم :
افراد مشهوری مثل جسیکا آلبا، کیم کارداشیان و بیانسه رنگ پوست گرمی دارند ، بهترین رنگ برا چنین افرادی رنگ های طبیعت است مثل قرمز ، هلویی ،مرجانی ،نارنجی طلایی ، زرد و زرد کهربایی است
هرچه توناژ های گرمتری از این رنگ ها انتخاب کنید بیشتر با پوستتان همخوانی دارد مثل زیتونی ،سبز خزه ای ،ارغوانی روشن یا رنگای خنثی مانند مثل خاکستری مایل به قهوه ای و کرم رنگ های مناسبی هستند شماباید از رنگهای سردی مثل آبى یخی یا آبى سیر و یاقوتی دورى کنید.
رنگ های مناسب برای پوست های سرد
بهترین رنگ لباس و آرایش برای این افراد سردترین رنگ های موجود هستند که یاد آور عمق اقیانوس ها و سرمای زمستان باشد . ابی روشن ، سبز زمردی و بنفش پر رنگ از جمله بهترین رنگ ها هستند . همچنین رنگ های بسیار سردی مثل آبى صورتی یا یخی ،قرمز روشن و زرد مایل ب سفید مناسب برای این رنگ پوست است .
شما باید از رنگ قرمز گوجه ای ، زرد و رنگهای نارنجی دوری کنید.
رنگ مناسب برای پوست های خنثی
از جمله افرادی که رنگ پوست خنثی دارد میتوان به انجلینا جولی اشاره کرد ،این افراد تقریبا میتوانند از هر نوع رنگ و ارایشی استفاده کنند. اما اصولا رنگ های مناسب برای این افراد توناژ های ملایم و تیره ی رنگ هاست تا توناژ های روشن رنگ ها .
بهتر است از رنگ های مثل صورتی کثیف ،سبز یشمی ، زرد بلالی یا آبى مردابی رنگ استفاده کنید .

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا