کسب و کار

این ۷ دروغ می توانند استارت آپ شما را از بین ببرند

این ۷ دروغ می توانند استارت آپ شما را از بین ببرند

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((این ۷ دروغ می توانند استارت آپ شما را از بین ببرند)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

وقتی نوبت به رئیس شدن و کارآفرین شدن می رسد ، ممکن است علاوه بر نصیحت های خوبی که میشنوید که میتوانند به رشد استارت آپ شما کمک کند حرف هایی را بشنوید که انجام دادن آنها یعنی از بین بردن استارت آپ و صدمه زدن به آن.ما در زیر ۷ مورد از این دروغ ها که استارت آپ شما را نابود میکند برایتان آورده ایم.

 این دروغ های استارت آپ باور نکنید

دروغ شماره ۱: نیازی نیست که در زمینه خود متخصص باشید

بله رستوران راه اندازی میکنید زیرا دوست دارید غذا بخورید. اطمینان حاصل کنید که چگونه می توانید یک مرکز تهیه غذا را اداره کنید. تبحر در صنعت خود مهم است ، در غیر این صورت بسیاری از دروس گران قیمت تازه وارد را خواهید آموخت. شما باید مشتاق یادگیری باشید. هیچ کس نمی تواند همه چیز را بداند. بنابراین قبل از غواصی ،در یادگیری شغل خود وقت بگذارید.

دروغ شماره ۲: برای راه اندازی کسب و کار به پول زیادی نیازی ندارید

پول شروع کار شما از منابع شخصی شما تأمین می شود. برای شروع کار به یک پایه مالی مستحکم نیاز دارید. متوسط ​​راه اندازی تقریباً به ۲۵۰۰۰ دلار نیاز دارد. با ایجاد بودجه هم برای تجارت و هم برای هزینه های شخصی خود در سال اول شروع کنید. حتماً حساب پس انداز اضطراری نیز داشته باشید. احتمال شکست در یک تجارت کوچک ممکن است در ​​۱۲-۱۸ ماه اولیه شروع کار شما رخ دهد بنابراین در خطرات امن ، پول کافی را کنار بگذارید تا بتواند هر دو را تأمین کند.

دروغ شماره ۳: زمان برای راه اندازی کسب و کار همیشه وجود دارد

واقعیت این است: هیچ وقت مناسبی وجود ندارد. همیشه بهانه خواهید داشت که چرا زمان مناسبی نیست. امروز و فردا کردن را کنار بگذارید و همین حالا شروع کنید و اولین قدم را بردارید.

 استارت آپدروغ شماره ۴: برای شروع استارت آپ باید شغل خود را ترک کنید

نیازی به ترک کار و غرق شدن در کارآفرینی نیست. راه دیگری نیز وجود دارد.

در حالی که همچنان حقوق و دستمزد دریافت می کنید می توانید تجارت خود را در کنار کار خود شروع کنید. سپس ، هنگامی که شرکت شما از نظر اقتصادی پیشرفت کرد ، می توانید شغل خود را کنار گذاشته و تمام وقت خود را وقف شرکت خود کنید.

دروغ شماره ۵: تمام آنچه شما نیاز دارید اشتیاق است

اگر تمام آنچه شما نیاز دارید یک رویا یا اشتیاق برای شروع یک تجارت است ، پس همه این کار را می کنند. بله ، مهم این است که شما کاری را انجام دهید که از آن لذت می برید ، اما باید مطمئن شوید که اشتیاق شما نقطه حرکت است. موفقیت شما به برنامه کاری و توانایی شناسایی مشتری مستعد و تکرار تجارت بستگی خواهد داشت.

دروغ شماره ۶: بازاریابی برای استارت آپ گران است

بنابراین بسیاری از کارآفرینان اشتباه می کنند که بازاریابی در تجارت خود را انجام نمی دهند زیرا فکر می کنند این کار بیش از حد پیچیده یا پرهزینه است. حقیقت این است که ، بسیاری از روشهای بازاریابی وجود دارد که می توانید خودتان انجام دهید ، مانند وبلاگ نویسی ، استفاده از رسانه های اجتماعی یا ارسال تبلیغات بازاریابی از طریق ایمیل. کمی تلاش بسیار طول می کشد و بسیاری از این ابزارها حتی رایگان هستند تا فروش شما را بالا ببرند.

دروغ شماره ۷: دیگر چیزی برای یادگیری باقی نمانده است

به محض راه اندازی مشاغل خود ، احتمالاً هر کتاب ، وبلاگ و مجله ای را درباره راه اندازی مشاغل شناخته شده را خوانده اید. اما پس از راه اندازی استارت آپ خود کتاب را کنار گذاشته اید، درسته؟ اشتباه میکنید. شما باید به یادگیری ادامه دهید ، زیرا همیشه اطلاعات جدیدی به دست می آید ، به خصوص که فناوری صنعت شما را تغییر می دهد. تیز ماندن یعنی رقابت ماندن.

لطفا نظرات خود را درباره “این ۷ دروغ می توانند استارت آپ شما را از بین ببرند” با ما در میان بگذارید.

نظرات بسیاری در مورد آنچه شما برای راه اندازی یک تجارت نیاز دارید وجود دارد. دیگران به شما می گویند شروع کار چگونه است ، اما واقعیت این است: شما باید خودتان این موضوع را پیدا کنید. سفرتجاری برای  همه متفاوت است. فقط به یاد داشته باشید که باید برای رشد تجارت خود، خودتان را رشد دهید.
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا