مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

ارباب دوزخ به تلویزیون بازمی‌گردد

0 66

ارباب دوزخ به تلویزیون بازمی‌گردد

ارباب دوزخ به تلویزیون بازمی‌گردد/ افشای رازها در سریال پرطرفدار نتفلیکس

نت‌فلیکس علاوه بر اعلام تاریخ بازگشت سریال، ویدیویی ۶۶.۶ ثانیه‌ای از شیطانی‌ترین لحظات شخصیت “لوسیفر” را نیز منتشر کرده است.

 “ارباب دوزخ” به نت‌فلیکس بازمی‌گردد. این شبکه ساعاتی پیش اعلام کرد که بخش اول از فصل پنجم سریال “لوسیفر” ۲۱ آگست (۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۹) منتشر خواهد شد.

نت‌فلیکس علاوه بر اعلام تاریخ بازگشت سریال، ویدیویی ۶۶.۶ ثانیه‌ای از شیطانی‌ترین لحظات شخصیت “لوسیفر” را نیز منتشر کرده است.

نزدیک به یک ماه قبل گزارش شده بود که “تام الیس” برای بازگشت به فصل ششم “لوسیفر” با نت‌فلیکس به توافق رسیده است. این شبکه پیش‌تر برای تولید اپیزودهای جدید پس از فصل پنجم که فصل پایانی سریال اعلام شده بود با برادران وارنر در حال مذاکره است.

سه فصل اول “لوسیفر” از شبکه‌ی فاکس پخش شده و سپس کنسل اعلام شده بود. نت‌فلیکس سپس سریال را احیا کرد و فصل چهارم و پنجم آن را به تولید رساند.

سریال “لوسیفر” داستانی در مورد “ارباب دوزخ” روایت می‌کند که به لس‌آنجلس می‌آید و به پلیس این شهر به ویژه کارآگاه “کلویی دکر” با بازی “لورن جرمن” در حل پرونده‌های جنایی کمک می‌کند. در فصل پنجم، اسرار فاش می‌شوند و شخصیت‌های محبوب می‌میرند.

 فصل چهارم “لوسیفر” ماه می سال ۲۰۱۹ از نت‌فلیکس پخش شده بود. دیگر بازیگران این سریال در فصل‌های گذشته”لزلی-آن برانت”، “دی.بی. وودساید” و “کوین الخاندرو” بوده‌اند.

منبع،ایران آرت

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.