رسانه

آیا مارگو رابی می‌تواند دزدان دریایی را نجات دهد؟

آیا مارگو رابی می‌تواند دزدان دریایی را نجات دهد؟

برنامه مارگو رابی برای نجات دزدان دریایی کاراییب

برخی معتقدند علت انتخاب رابی این است که کلیشه‌های جنسیتی دزدان دریایی کارائیب شکسته شود و این بار یک ستاره زن جایگزین جانی دپ شود.

 یکی از خبر‌های تکان دهنده این روز‌ها برای اهالی سینما و علاقه‌مندان به مجموعه فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب را می‌توان حضور ماگو رابی در قسمت جدید این فیلم بدون حضور جانی دپ دانست.

دزدان دریایی کارائیب با ستاره این فیلم‌ها جانی دپ در نقش کاپیتان جک اسپارو شناخته شده است. با این وجود پس از حواشی متعدد پیرامون جانی دپ و همسر سابقش امبر هرد به نظر می‌رسد عوامل فیلم دزدان دریایی کارائیب تصمیم گرفته اند این بار با عدم حضور جانی دپ کنار امده و بدون او پیش بروند.

اکنون تهیه کنندگان قسمت جدید فیلم دزدان دریایی کارائیب اعلام کرده اند که از حضور مارگو رابی در فیلم استفاده خواهند کرد. البته هنوز مشخص نیست که آیا واقعا جانی دپ برای همیشه با این فیلم خداحافظی کرده است یا خیر، اما چیزی که مشخص است، این است که رابی ستاره جدید فیلم خواهد بود.

 پیش از این ستاره‌هایی مثل کیرا نایتلی و پنه لوپه کروز در دزدان دریایی کارائیب نقش آفرینی‌کرده اند. برخی معتقدند علت انتخاب رابی این است که کلیشه‌های جنسیتی دزدان دریایی کارائیب شکسته شود و این بار یک ستاره زن جایگزین جانی دپ شود. اما اگر این فرضیه درست باشد به این معنی است که واقعا خبری از جانی دپ نخواهد بود.

مارگو رابی را بسیاری از علاقه‌مندان به دنیای سینما با فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» می‌شناسند، اما کارنامه وی درخشان است و به جز این فیلم در فیلم‌های متعدد و با کارگردان‌های مشهوری مانند مارتین اسکورسیزی کار کرده است. عده‌ای معتقدند قسمت پیشین دزدان دریایی کارائیب ضعیف‌تر از قسمت‌های نخست بوده است و کمپانی دیزنی (سازنده مجموعه فیلمها) قصد دارد شرایط را بهبود ببخشد.

منبع،ایران آرت

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا