مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

آن هاتاوی در فیلمی درباره «کرونا» بازی می‌کند

0 51

آن هاتاوی در فیلمی درباره «کرونا» بازی می‌کند

نقش‌آفرینی آن هاتاوی در فیلم کرونایی/ "قرنطینه" ساخته می‌شود

داستان این فیلم در دوران ویروس کرونا می‌گذرد و در پایان ماه سپتامبر و در اوج همین پاندمی تولید خواهد شد.

 داگ لایمن کارگردان فیلم‌های “آقا و خانم اسمیت” و “آستانه فردا” شیفته‌ی توازن است. او این روزها مشغول مقدمه‌چینی برای فرستادن “تام کروز” به فضا است، اما پروژه‌ی بعدی او مقیاس کوچک‌تری خواهد داشت. چهارشنبه (۹ سپتامبر) گزارش شد که لایمن قرار است فیلمی تحت عنوان “قرنطینه” (Lockdown) در مورد پاندمی امروز با همکاری “آن هاتاوی” بسازد.

همچنین بخوانید

فرستادن “تام کروز” به فضا حدود ۱۸ میلیارد دلار هزینه دارد، اما پروژه‌ی جدید لایمن و هاتاوی با کم و بیش ۱۰ میلیون دلار ساخته خواهد شد.

داستان این فیلم در دوران ویروس کرونا می‌گذرد و در پایان ماه سپتامبر و در اوج همین پاندمی تولید خواهد شد. نویسندگی فیلم به “استیون نایت” سپرده شده که نویسنده و کارگردان فیلم دیگر هاتاوی تحت عنوان “آرامش” بوده است. “الیسون وینتر” و “پی‌.چی. ون سندویک” از جمله تهیه‌کنندگان فیلم خواهند بود.

جزئیات دیگری در مورد داستان فیلم یا بازیگران دیگر آن منتشر نشده اما احتمال حضور “کیلین مورفی” ستاره‌ی سریال “پیکی بلایندرز” در فیلم وجود دارد. علاوه بر این گزارش شده است که فیلم از عناصر ژانر سرقت و رومنس نیز استفاده خواهد کرد.

منبع،ایران آرت

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.