رسانه

آنجلینا جولی همسر یک پیانیست می شود

آنجلینا جولی همسر یک پیانیست می شود

آنجلینا جولی همسر یک پیانیست شد

در این فیلم سینمایی، آنجلینا جولی نقشی به نام کارینا را بازی خواهد کرد که همسر سابق یک پیانیست توانا به نام ریچارد (با بازی کریستوف والتز) است.

 آنجلینا جولی و کریستوف والتز در حال مذاکره هستند تا در فیلمی اقتباسی از رمانی نوشته لیزا جنووا همبازی شوند. این فیلم که حقوق نمایش جهانی آن متعلق به شرکت STX Films است، “تمام نت‌های نواخته شده” نام دارد.

در این فیلم سینمایی، جولی نقشی به نام کارینا را بازی خواهد کرد که همسر سابق یک پیانیست توانا به نام ریچارد (با بازی کریستوف والتز) است. ریچارد درد‌های زیادی را متحمل شده از جمله مبتلا شدن به بیماری لوگهریگ (ALS) و همچنین دور بودن از دخترش. با بدتر شدن بیماری وی، در شرایطی که ریچارد دیگر نمی‌تواند پیانو بنوازد و حتی بدون کمک نمی‌تواند زنده بماند، کارینا برای مراقبت از او وارد ماجرا‌ی شود.

مایکلی که در روزومه اش فعالیت در سریال «۱۳ دلیل که چرا» و همینطور فیلم سینمایی «عهد» دیده می‌شود، برای کارگردانی این پروژه انتخاب شده است. مونه کلیتون به همراه ریچارد بارتون لوئیس تهیه کنندگی این فیلم را عهده دار خواهد بود. کلیتون به همراه دیوید مندل هم فیلمنامه این اثر را اقتباسی را نوشته اند.

 پروژه دیگر جولی، فیلمی ابرقهرمانی با بازی ریچارد مدن، گما چان و کمیل نانجیانی است که «ابدی ها» نام دارد. اکران این فیلم ماجراجویی که در مورد بیگانه‌های با قدرت‌های فراطبیعی است، چندین بار به دلیل همه گیری ویروس کرونا عقب افتاده است.

والتز هم که برای دو فیلم سینمایی «حرامزاده‌های لعنتی» و «جانگو زنجیر گسسته» جایزه اسکار گرفته در فیلم بعدی وس اندرسون به نام «گزارش فرانسوی» بازی کرده و همینطور نقش خود را در دنباله فیلم جیمز باند یعنی «زمانی برای مردن نیست» دوباره ایفا کرده است.

منبع،ایران آرت

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا