مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

آبی کلاسیک: رنگ سال ۲۰۲۰ (نهایت آرامش در نهایت زیبایی)

در سال نو میلادی با پوشیدن لباس هایی به رنگ سال 2020 بروز باشید

آبی کلاسیک رنگ سال 2020
0 3,201

رنگ سال ۲۰۲۰ میلادی انتخاب شد

معرفی رنگ سال ۲۰۲۰ در کجله اینترنتی ایران فان: اگر اهل طراوت و پویایی در مد و لباس هستید و استایل تان را متناسب با رنگ سال و مد روز دنیا طراحی می کنید با ما در این مطلب با معرفی رنگ سال ۲۰۲۰ ، رنگی که مشهور است به رنگ آرامش در عین زیباییی خیره کننده ،همراه باشید.

رنگ سال 2020 میلادی
آبی کلاسیک رنگ سال ۲۰۲۰ میلادی

موسسه آمریکایی پنتون که هر ساله هم زمان با آغاز سال جدید میلادی رنگ سال را انتخاب می کند برای سال ۲۰۲۰ رنگ آبی کلاسیک را انتخاب کرده است.
اما چرا آبی کلاسیک را نهایت آرامش در نهایت زیبایی می خوانند؟
آبی کلاسیک نمادی از غروب خورشید و رخ نمایی تصویر آسمان در دل دریاست، آرامش بخش ترین صحنه تقابل دریا و آسمان زائیده رنگ بی بدیلی به نام آبی کلاسیک است. این آرامش بی نظیر رنگ جذاب آبی کلاسیک را نهایت زیبایی نیز جلوه می کند.
لوری پرسمن معاون موسسه رنگ پنتون در باره روانشناسی رنگ آبی کلاسیک نیز چنین می گوید : ” آبی کلاسیک رنگی است که پیش بینی می کند چه اتفاقی در آینده رخ خواهد داد و آینده چه چیزی را به همراه خواهد داشت؟ این رنگ به خوبی ارتباط برقرار می کند.”
لوری پرسمن درباره تاثیر رنگ ها به خصوص رنگ آبی روی سلامت انسان ها نیز چنین می کوید:” تحقیقات نشان داده که مواد غذایی آبی رنگ به دلیل مقادیر بالای آنتوسیانین هایی که دارند خطر ابتلا به سرطان و بیماری های قلبی و عروقی را کاهش می دهند.”

 آبی کلاسیک را با چه رنگ هایی می توان ست کرد؟

از هر سخنی که بگذریم باز باید برگردیم به صنعت مد و پوشاک. برای بسیاری از افرادی که منتظر هستند تا رنگ سال ۲۰۲۰ انتخاب شود تا استایل جدید خود را متناسب با آن طراحی کنند باید بگوییم رنگ آبی کلاسیک را با سفید ست کنید.

ترکیب رنگ آبی کلاسیک با سفید
ترکیب رنگ سال ۲۰۲۰ با سفید
همچنین بخوانید

ترکیب رنگ آبی کلاسیک با رنگ سفید یک هارمونی بسیار زیبا و جذاب را به استایل شما می بخشد و در خوش تیپ نشان دادن شما تاثیر فوق العاده ای دارد. اگر کمی درشت تر هستید نیز این ترکیب می تواند به لاغر تر نشان دادن شما کمک کند.

ست کردن رنگ آبی کلاسیک با سفید
ست کردن رنگ آبی کلاسیک با سفید

آبی کلاسیک را با رنگ های نارنجی و قرمز نیز می توان ست کرد.

اکسسوری هایی که آبی کلاسیک را در استایل شما زیباتر نشان می دهد

اگر می خواهید خیلی خاص باشید و استایل خود را با انتخاب اکسسوری های جذاب زیبا تر جلوه دهید ما باز هم ترکیب رنگ های سفید و نقره ای و یا طلایی را به شما پیشنهاد می کنیم.اگر از جواهرات نقره انتخای می کنید سعی کنید از سنگ های فیروزه رنگ نیز در آن به کار رفته باشد.

رنگ سال نو میلتدی،رنگ آرامش و زیبایی را با رعایت نکات جذاب مجله اینترنتی ایران فان به استایل خود هدیه دهید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.