کسب و کار

۷ اصل موثر که فروش شما را سرسام آور افزایش می دهد

۷ اصل موثر که فروش شما را سرسام آور افزایش می دهد

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((۷ اصل موثر که فروش شما را سرسام آور افزایش می دهد)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

این مقاله ترجمه نوشته ای از سایت نیل پاتل است.که به شما کمک خواهد کرد تا فروش خود را بسیار افزایش دهید و به ادامه کسب و کارتان امیدوارتر باشیدپس وقت را از دست ندهیم و به سرعت این مقاله را با هم بخوانیم.

نیل پاتل کیست؟

او نویسنده پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز است. روزنامه وال استریت ژورنال او را به عنوان یک تأثیرگذار برتر در وب می خواند ، فوربس می گوید او یکی از ۱۰ بازاریاب برتر است و مجله Entrepreneur Magazine می گوید که وی یکی از ۱۰۰ شرکت موفق و درخشان را ایجاد کرده است. وی به عنوان ۱۰۰ کارآفرین برتر زیر ۳۰ سال توسط باراک اوباما(رییس جمهور سابق آمریکا) و ۱۰۰ کارآفرین برتر زیر ۳۵ سال توسط سازمان ملل شناخته شد.

نیل پاتل کیست؟
نیل پاتل کیست؟

طبق آموزش Sandler Training ، باور اینکه می توانید هر چیزی را به هر کسی بفروشید ، دامی است که باید از آن اجتناب کنید. در عوض ، مشتریان ایده آل خود را شناسایی کنید .

فروش می تواند چالش برانگیز باشد. این یک روند پیچیده از رفتار انسان است و هیچ میان بری ندارد. بازاریابانی که فروش خود را افزایش دادند ، بر اساس اصول و تکنیک های اثبات شده فروش ، اقدامات عمده ای را انجام دادند.

بیش از احتمال زیاد ، بازاریابانی که برای جلب مشتری تلاش می کنند یا روش درستی را جستجو نکرده اند یا تلاش کافی را انجام نمی دهند.

طبق SiriusDecutions ، “یک فروشنده متوسط ​​فقط ۲ تلاش برای دستیابی به آینده می کند و ۴۴٪ از فروشندگان پس از یک پیگیری منصرف می شوند.”

تصور کنید که اگر فقط تلاش بیشتری بکنند چه تاثیری خواهند داشت!

این که آیا شما یک محصول دیجیتال را بصورت آنلاین می فروشید یا تجارت آجر و ملات دارید ، این اصول برای شما مفید خواهد بود. آنها به شما کمک می کنند بازدیدکنندگان بیشتری را به درون قیف بازاریابی خود سوق دهید و بازدیدهای گاه به گاه را به فروش تبدیل کنید.

۷ اصل موثر در فروش

۱٫ برای خود اعتبار و نفوذ کسب کنید.

تأثیرگذاری در بازاریابی برای ماندن است ، بنابراین باید آن را بپذیرید.نفوذ توانایی شما در ترغیب دیگران برای اتخاذ دیدگاه خود است. شما به محصول خود (مثلاً دوره آنلاین ، کتاب الکترونیکی ، نرم افزار) اعتقاد دارید ، بنابراین به طور طبیعی می خواهید دیگران نیز به آن اعتقاد داشته باشند.

توانایی شما در ترغیب دیگران از این طریق با توسل به احساسات آنها ، فروش شما را افزایش می دهد. نفوذ ارزش درک شده محصولات شما را افزایش می دهد.

می بینید که افراد با نفوذ تمایل دارند کالای بیشتری بفروشند. این به این دلیل نیست که آنها بهترین محصول را خلق کرده اند – گاهی اوقات این درست نیست – بلکه به این دلیل است که در طول سال ها ، آنها اعتبار ایجاد کرده اند. مردم به عقاید خود اعتماد می کنند.

به عنوان مثال ، در دنیای بازاریابی دیجیتال ، مردم به ست گودین اعتماد می کنند. به این دلیل که ست گودین بیش از ۲۰ کتاب پرفروش نوشته است. او سخنران عمومی مورد توجه و تأثیرگذار در شبکه های اجتماعی است.او کلمات را هدر نمی دهد. بیشتر پست های وی زیر کمتر از ۲۰۰ کلمه دارند ، اما اشتراک گذاری اجتماعی و مشارکت در این پست ها شگفت انگیز است.

وقتی در حال فروش آنلاین هستید ، محبوبیت شما نباید تمرکز اصلی شما باشد. وقت خود را صرف ایجاد نفوذ کنید. این زمان می برد ، اما ارزش تلاش را دارد.

طبق تجربه من به عنوان یک بازاریاب محتوا که مخاطبان وفاداری ایجاد کرده است ، می توان از طریق ایجاد مداوم محتوای مفید برای مخاطب مورد نظر خود و ایجاد روابط با تأثیرگذاران و خوانندگان ، به تأثیرگذاری دست یافت.

اگر یک وبلاگ نویس هستید ، قبلاً اولین مانع ایجاد اختیار و تأثیرگذاری بر مردم را برطرف کرده اید.

بعد ، به تولید محتوا و ایجاد دوستی زمان کافی اختصاص دهید. به نظرات پاسخ دهید ، به سوالات پاسخ دهید ، و هر از چند گاهی ، از وبلاگ خواننده بازدید کنید و به آنها بازخورد یا راهنمایی رایگان در مورد بهبود سایت شان بدهید.سخنرانی عمومی روش دیگری برای ایجاد نام تجاری شخصی شما و ایجاد مشتریان وفادار است.

۲- قبل از فروش محصول باید خودتان را بفروشید.

اشتباه نکنید: شما یک محصول هستید. و مانند هر محصولی ، شما باید با موفقیت ارزش آن محصول را اعلام کنید. تا زمانی که این اتفاق نیفتد ، فروش محصولات یا خدمات واقعی خود برای شما دشوار است.

جفری جیمز به بهترین شکل اظهار داشت:

قبل از اینکه کسی بخواهد از شما یا شرکت شما خرید کند ، باید ایده ای را بخرید که شما کسی هستید که ارزش کار با آن را دارید. به عبارت دیگر ، دقیقاً مانند یک نامزد شغلی ، اولین کار شما همیشه فروش خود است.

بازاریابی از طریق ایمیل موثرترین روش تولید است و به دنبال آن وب سایت ها ،صفحات فرود و سپس بازاریابی محتوا ارائه می شود. اما حدس بزنید چه؟ هر یک از این تاکتیک ها در هنگام فروش ابتدایی محصول خود بهتر عمل می کنند.

فروش خود یک چالش غیرقابل حل نیست. در دنیای امروز بازاریابی فرصت های زیادی برای جلب توجه مغز انسان وجود دارد. اما با فرصت های زیاد ، افزایش رقابت افزایش می یابد.

در دریایی از نویسندگان ، وبلاگ نویسان ، فریلنسرها ، مشاوران ، سخنرانان عمومی و غیره ، چگونه از این جمعیت فراوان جلو بزنید؟

این ساده است: به محصول خود علاقه مند شوید.

وقتی خودتان را می فروشید ، نگران پول نیستید. مسئولیت شما این است که هنگام انتقال پیام اصلی برند خود ، ذهنیت دیگران را آموزش دهید.

یادگیری اینکه چگونه ابتدا خود را بفروشید برای موفقیت شما حیاتی است. مهم نیست که چه محصولی را برای فروش ارائه می دهید ، تمام تلاش خود را بکنید تا ارزش های اصلی مارک تجاری خود را متصل کرده و به چشم انداز خود برسانید.

چطور مشتری هایم را زیاد کنم؟
چطور مشتری هایم را زیاد کنم؟

۳-فروش مزایا ، نه ویژگی ها.

اکثر مردم و شرکت ها فکر می کنند محصولات و خدمات به دلیل ویژگی های بسیار خوبی که دارند ، به فروش می رسند. اینطور نیست.

دانشکده تجارت هاروارد یک تحقیق تحقیقاتی انجام داد و دریافت که انواع محصولات به دلیل مزایایی که دارند ، به فروش می رسند. اما ، مزایایی که باعث فروش می شود همیشه از دید مشتری مشهود نیستند.

خواه از طریق ایمیل ، ایمیل مستقیم یا فروش اجتماعی فروش می کنید ، مزایا و همچنین ویژگی های محصول خود را برجسته کنید.

شروع با محکم ترین مزایای محصول شما به مشتریان اطمینان می دهد که شما به آنها اهمیت می دهید ، نه اینکه شما فقط به دنبال دریافت پول از آنها هستید.

فروش با مزایا به معنای شفاف بودن شما درمورد مشتریان است. این دقیقاً همان چیزی است که عملکرد شناختی آنها می خواهد.

به عنوان مثال ، دن کندی نسخه فروش خود را نوشت که طی این سالها بیش از ۱۰ میلیون دلار فروش داشته است. در مورد Eben Pagan ، Frank Kern و چندین کارآفرین برتر دیجیتال همینطور است.این افراد موفق بودند زیرا بر مزایا و نه ویژگی ها تمرکز داشتند.

فروش موفقیت آمیز به یک چیز خلاصه می شود: اینکه به مشتریان خود نشان دهید چگونه  محصول شما نیاز آنها را برآورده می کند.

با این حال ، برای جلوگیری از گمراه کردن چشم اندازها و مشتریان ، شما باید با ایجاد علاقه با ویژگی ها شروع کنید. سپس ، تمایل آنها به محصول خود را با مزایا افزایش می دهید.

هنگامی که افراد بدنبال راه حلی برای تأمین نیازهای خود هستند ، آنچه در واقع عملکرد مغز آنها بدنبال آن است آینده ای است که مورد توجه آنها قرار می گیرد. طبق BufferApp ، “مردم کالا نمی خرند ، بلکه نسخه های بهتری از خود را می خرند.”

مصرف کنندگان خوشحال هستند که پول خود را برای محصولاتی خرج می کنند که زندگی آنها را بهتر خواهد کرد. قبل از اختراع iPod ، دستگاه های پخش MP3 در بازار وجود داشت. بنابراین iPod این مزیت را فروخت: “۱۰۰۰ آهنگ در جیب شما.”

بنابراین ، تفاوت بین یک مزیت و یک ویژگی چیست؟

به طور خلاصه ، مزایایی است که شما (یا افراد احتمالی خود) می توانید با یک محصول انجام دهید. ویژگی ها همان چیزی است که محصول می تواند انجام دهد. به نظر می رسد شبیه هم هستند ، درست است؟ با این حال ، آنها چیزهای کاملاً متفاوتی هستند.

تفاوت را ببین؟

عملکردهای شناختی مشتریان در مکان های مختلف در سفر خرید خود قرار دارند ، با اعتماد به نفس مختلف هنگام بازدید از سایت شما یا مشاهده نسخه فروش صفحه فرود ، اعتماد به نفس شما متفاوت است. اما مغز انسان آنها ابتدا باید یک نیاز را تشخیص دهد ، سپس به دنبال راه حل های بالقوه ، ارزیابی راه حل ها ، تصمیم گیری برای اقدام و در نهایت خرید باشد.

پروفسور آلبرت ونبن از دانشگاه ویسکانسین-مدیسون مطالعه ای را با موضوع “ارزش های مصرف کننده ، مزایای محصول و ارزش مشتری: رویکرد رفتار مصرف” انجام داد.

وی دریافت که “از دیدگاه مشتریان ، محصولات به عنوان یک بسته مزایا و نه ویژگی ها” (ویژگی ها) مشاهده می شوند.

برای گرفتن بهترین نتیجه ، ۷۰٪ از مزایای محصول خود و ۳۰٪ از ویژگیها را برجسته کنید.

بیایید مثالی را در دنیای خدمات و محصولات مشاوره بازاریابی بررسی کنیم:

برای اکثر خرده فروشان دارای وب سایت های بهینه و با عملکرد بالا ، سئو و بازاریابی از طریق ایمیل از یک صفحه فیس بوک سود بیشتری دارند. این همیشه برای خرده فروشان دیگر درست نیست.

اگر به مشاغل کمک می کنید یک کمپین بازاریابی در فیس بوک (از جمله یک صفحه طرفداران) راه اندازی کنند ، باید در حالی که مشتریان ایده آل خود را هدف قرار می دهید با بیان مزایای محصول خود فروش کنید.با هم مابقی اصول(( ۷ اصل موثر که فروش شما را سرسام آور افزایش می دهد)) را میبینیم.

۴-با کشیدن یک تصویر واضح ، نتایج را بفروشید.

آیا نتایج محصول خود را می فروشید؟

اگر این کار را مرتباً انجام ندهید ، به احتمال زیاد برای به دست آوردن آگهی های واجد شرایط و افزایش تبدیل و درآمد تلاش خواهید کرد.

این روزها ، بیشتر ما در حال فروش به نسل جدیدی از مشتریان – هزاره ها هستیم.

هزاره ها مجموعه ای منحصر به فرد از متولدین سالهای ۱۹۸۲ تا ۲۰۰۰ هستند و ۲۶٪ از جمعیت جهان را تشکیل می دهند. بیش از ۲۳٪ از هزاره ها دارای مدرک لیسانس یا بالاتر هستند و این افراد را به با تحصیلاترین نسل تاریخ تبدیل می کند.

حتی اگر مصرف کنندگان امروزی از دانشگاه فارغ التحصیل نشده اند ، آنها می دانند که در یک محصول چه چیزی را دنبال می کنند. آنها نتیجه می خواهند و اجازه نمی دهند عملکرد مغز انسان آنها تحت تأثیر کپی فانتزی قرار گیرد که حداقل نگاهی اجمالی به نتایج قابل انتظار نمی دهد.

برای بازاریابی موفقیت آمیز برای این گروه از مصرف کنندگان ، شما نیاز به تحقیقات و داده های جامع دارید.

مطالعه ای که توسط Harvey Research در زمینه “چگونه با مطالعات آگهی خواننده فروش کنیم” انجام شد نشان داد که “یکی از اصلی ترین دلایل انجام  مطالعه خوانندگان آگهی ، به دست آوردن تحقیقاتی است که به سازمان شما در فروش تبلیغات کمک می کند.”

وقتی این تحقیق مستند شود و داده ها با تبلیغ کنندگان به اشتراک گذاشته شود ، به یک شریک بازاریابی تبدیل می شود.

آیا تا به حال فکر کرده اید که افراد درونگرا چگونه محصولات را با موفقیت به فروش می رسانند؟ فرد درونگرا شخصی است که انگیزه ها ، اعمال ، ترجیحات اجتماعی و عملکردهای مغز انسان به سمت داخل هدایت می شود. افراد درونگرا معمولاً از رفتارهای انسانی مرتبط با متقاعد کردن یا مذاکره لذت نمی برند.

آنها محفوظ هستند فروش وظیفه مطلوب آنها نیست ، با این وجود بسیاری از آنها در نهایت به عنوان فروشندگان برتر و بازیگران قدرت صنعت شناخته می شوند.

برایان تریسی یک فرد درونگرا بود ، اما با مطالعه روانشناسی مصرف کننده و علوم شناختی و یادگیری آنچه که علائم اجتماعی مردم را به خرید آنها ترغیب می کند ، از طریق اصول علوم اعصاب فروش فوق العاده موفق می شود.

فروش نتیجه را می توان به تصویر کشیدن یک تصویر واضح از هدف خود در یک موقعیت ایده آل برای آینده تشبیه کرد .

در همین راستا ، وقتی تصویر نتایج محصول خود را ترسیم می کنید و به مردم نشان می دهید که به راحتی می توانند از آن استفاده کنند ، در آنها علاقه ایجاد می کنید و به آنها الهام می دهید.

به گفته تارا آرام ،افراد به دنبال خدمات شما (یا محصول یا برنامه شما) نیستند. آنها به دنبال نتیجه هستند.

به عبارت دیگر ، محصول شما نقطه فروش نیست ، پس چرا آن را به کانون توجه تبدیل می کنیم؟ به عنوان مثال ، به جای نوشتن عناوین کپی با استفاده از نام محصول خود ، روی نتایج محصول تمرکز کنید.

7 اصل موثر که فروش شما را سرسام آور افزایش می دهد
7 اصل موثر که فروش شما را سرسام آور افزایش می دهد

تور مشهد
ارائه انواع تورهای مشهد زمینی و هوایی با خدمات ویژه توسط معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران نها در سایت لحظه آخر؛ می توانید قیمت تورهای کیش را همراه با جزئیات آن ها نظیر زمان برگزاری، مدت زمان اقامت، هتل رزروی و غیره مشاهده کنید و خریدی مطمئن داشته باشید.

۵- اعتبار به اعتماد و تخصص بستگی دارد.

همه چیز به اعتبار شما بستگی دارد.از چند طریق می توانید اعتبار ایجاد کنید ، از جمله با ارائه خدمات درجه یک به مشتری.

مشتریان می خواهند به نمایندگی دسترسی پیدا کنند که بتواند به آنها در حل سریع مشکلات کمک کند. آنها همچنین می خواهند با افراد واقعی ارتباط برقرار کنند و برای حل مسئله خود به اطلاعات دسترسی پیدا کنند.

اعتماد + تخصص = اعتبار.

اگر فاقد اعتبار باشید ، نمی توانید در تجارت موفق شوید. مارک های برتر می توانند در مورد محصولات خود افتخار کنند ، زیرا در طول سال ها آنها شناخته شده و معتبر هستند و امنیت اجتماعی را ارائه می دهند.

به همین دلیل سلطه بر یک بازاریاب ، سازمان یا شرکت جدید بر بازار دشوار است.

عملکردهای شناختی مشتریان از اعتماد به شما یا محصول شما ترسیده اند. از این گذشته ، ممکن است پول آنها را بردارید و ناپدید شوید. خدمات مشتری مشخصه اعتبار است. این اعتبار را از پایه ایجاد می کند.

تأثیر ویروسی خدمات بد مشتری نگران کننده است. افراد بیشتری نسبت به تجربه های خوب ، تجربه های منفی را به اشتراک می گذارند. ۶۶٪ از مشتریانی که تجربه مشتری منفی (بد) را تجربه کرده اند ، می خواهند دیگران را از خرید از آن شرکت منصرف کنند.

۸۶٪ مردم به دلیل تجربیات بد مشتری ، تجارت با شرکت ها را کاملاً متوقف کردند. 

هر روز ، بیدار می شوم و از خودم سوالی می پرسم: “بهترین کاری که امروز می توانم برای مشتریانم انجام دهم چیست؟”

این یک تمرین ساده و کمی نمایشی است که اهمیت اعتماد سازی در ذهن مشتری را تقویت می کند. مردم به شما اعتماد نخواهند کرد ، مگر اینکه خودتان را اثبات کنید و ارزش عظیمی را برای مدت زمانی مشخص تحویل دهید.

وقتی صاحب مشاغل آنلاین هستید ، چگونه اعتبار را ایجاد می کنید؟

اکثر مشاغل محلی می دانند که چگونه اعتبار را ایجاد کنند. آنها از احساسات برای تأثیر بر رفتار انسان استفاده می کنند. در حالی که دیگران برای جلب اعتماد مشتری در تلاش هستند ، مشاغل محلی به مدارس کمک مالی می کنند ، تیم های ورزشی کودکان را حمایت مالی می کنند و در تابلوهای اعلانات رویدادهای جامعه شرکت می کنند.

حاضر باشید سخت کار کنید: مردم به افرادی که سخت کار می کنند احترام می گذارند. اما ، همه چیز را در مورد خودتان نسازید. اعتبار به بهترین وجه با کمک به منافع افراد دیگر بدست می آید.

به طور مرتب محتوای ارزشمندی تولید کنید: میانبر برای ایجاد محتوا وجود ندارد. یا خودتان این کار را انجام می دهید یا آن را به یک نویسنده مستقل و آگاه از خارج سپرده اید.همیشه مطالب جدید منتشر کنید که به مردم کمک می کند تا راحت تر به اهداف خود برسند. سطح اعتبار شما افزایش می یابد.

فقط محتوای عمومی ایجاد نکنید. درعوض ، بر ایجاد محتوای سفارشی متناسب با مخاطبان و همگام با هدف خود تمرکز کنید.

پیشنهاد حل مشکلات مربوطه: اگر مهارت منحصر به فردی دارید ، می توانید پیشنهاد دهید مشکلات مربوطه را برای مخاطبان خود حل کنید.

ایجاد روابط: همه ما باید با دیگران منصفانه رفتار کنیم – ارزش ذاتی آنها را تشخیص دهیم و به آنها احترام بگذاریم.

اجازه ندهید رفتار انسانی شما صرفاً به میزان پولی که می توانید صرف کنید ، مصرف شود. در عوض ، بارها و بارها ، به طور رایگان به مردم کمک کنید.

در بازار امروز ، مارک ها و محصولات به همان سرعتی که ظاهر می شوند ناپدید می شوند. بیشتر آنها آزمون زمان را تحمل نخواهند کرد.پس بدیهی است که راه ارتقا اعتبار شما ایجاد روابط با مشتری ها و جلب اعتماد آنها است.

۶-بخشنده باشید.

وقتی کالایی را بصورت آنلاین یا آفلاین می فروشید ، ارائه باید به شکل ارزش باشد.

به عنوان مثال ، شما می توانید ۱ – ۱۰ گیگابایت GB رایگان به مشتریانی که راه حل ذخیره سازی ابری شما را ثبت می کنند ، همانطور که pCloud انجام می دهد ، بدهید.

اگر نویسنده هستید ، می توانید دو فصل اول کتاب خود را به صورت رایگان اهدا کنید.

بخشیدن کاری است که من روزانه انجام می دهم زیرا این تنها راه ایجاد رابطه فروش با مشتریان بالقوه است.

من ۳۰،۰۰۰ دلار برای تولید محتوا هزینه کردم – و به جای فروش آن ، محتوا را به صورت رایگان تحویل دادم.

مشتریان شما بهترین فروشندگان شما هستند. اما ، قبل از اینکه آنها بتوانند محصول شما را به افراد دیگر توصیه کنند ، شما باید تصمیم بگیرید چقدر از خود گذشته هستید؟  این رابطه بین شما و مشتریان است.

طبق مرکز منابع بازاریابی کشاورزی ، راهی برای فروش وجود دارد که پاداش ، مثبت و حتی لذت بخش است.

این بازاریابی رابطه ای نامیده می شود و پیامی است که دیل کارنگی بیش از ۸۰ سال پیش شروع به ارائه آن کرده است.

هنگامی که شما برای اولین بار با چشم اندازها رابطه برقرار می کنید ، بر رشد عصبی آنها تأثیر می گذارد و فروش آنها به راحتی امکان پذیر می شود. بهترین فروشندگان بهترین بخشنده ها هستند.

برخلاف آنچه بیشتر مردم فکر می کنند ، این یک رابطه “دادن و گرفتن” نیست ، زیرا شما چیزی از مخاطبان خود نمی گیرید.

اگر مشتریان خود را دوست دارید ، به دنبال روش هایی باشید که تا آنجا که ممکن است به آنها ارزش دهید و اجازه دهید این مبلغ بیش از مبلغی باشد که آنها برای آن هزینه می کنند.

از بخشیدن خسته نشوید این زندگی شما به عنوان یک کارآفرین است ، خواه یک تجارت آجر و ملات داشته باشید یا یک بازاریاب آنلاین باشید.

برای فروش محصولات بیشتر ، ارزش بیشتری به صورت رایگان بدهید. به گفته دان و نورتون ، یک مطالعه در مورد خوشبختی نشان می دهد که رضایت بخش ترین روش استفاده از پول ، سرمایه گذاری در دیگران است. 

شما می توانید از دو میلیاردر برجسته آمریکا یاد بگیرید: بیل گیتس و وارن بافت. بافت ۹۹٪ از دارایی خود را برای کمک به اهداف خیرخواهانه اهدا کرد و گفت: “من نمی توانم از این تصمیم خوشحال نباشم.”

اگر در حال حاضر محصولی برای فروش ندارید ، نباید مانع شما شود که تجربه غنی تری را برای چشم انداز خود تجربه کنید. به طور مداوم محتوای با کیفیت بالا ایجاد کنید.

بیش از یک دهه است که وبلاگ نویسی می کنم. از آن زمان ، من هر هفته ۳ – ۵ محتوای عمیق ، مرتبط و ارزشمند برای مخاطبانم ایجاد می کنم.

مطالعات جدید اثبات می کنند که بخشش مفید است – نه فقط برای گیرندگان بلکه برای سلامتی و شادی اهدا کنندگان. بخشش موجبات همکاری ، رفتار مثبت انسانی و ارتباط اجتماعی را فراهم می کند.

این همان چیزی است که شما برای افزایش فروش نیاز دارید.

چگونه فروشم را زیاد کنم؟
چگونه فروشم را زیاد کنم؟

۷- برای فروش بیشتر ، فروش را متوقف کنید.

به عبارت دیگر ، فشار دادن محصولات خود را به سمت مخاطبان هدف را متوقف کنید. در عوض ، محتوای با ارزش بالا ایجاد کنید . به سوالات پاسخ دهید و نتایج خدمات یا محصولات خود را نشان دهید.

سعی نکنید خیلی به فروش فشار بیاورید. در عوض ، بیشتر آموزش دهید. معلم شدن. علاقه مند به کمک به دیگران شوید.

برایان کلارک ، بنیانگذار Copyblogger در اوایل کار بازاریابی محتوای خود کشف کرد که “آموزش فروش”.

هنگامی که او شروع به تدریس کرد ، به جای فروش ، وبلاگ خود را به یک تجارت نرم افزاری چند میلیون دلاری تبدیل کرد. وی همچنین شروع به کار جدید دیگری کرد – RainMaker.fm.

وقتی تدریس می کنید ، ارزشی را می دهید که مردم در جاهای دیگر پیدا نمیکنند. اگر به طور مداوم به مخاطبان هدف خود آموزش دهید و آنها را آگاه کنید ، محصولات یا خدمات بیشتری را در این راه خواهید فروخت.بازاریابی بصری روش دیگری برای فروش بیشتر است.

وقتی کسی در مورد کالایی به شما می گوید و از تصاویر زیادی برای توضیح نحوه کار آن استفاده می کند ، به طور طبیعی به دلیل علوم اعصاب شناختی بیشتر از آن کالا می فهمید و ترغیب میشوید تا آن محصول را بخرید.

همچنین درک می کنید که شخص می داند در مورد چه چیزی صحبت می کند. این واقعیت که او یا او در مورد محصول می داند اعتماد شما را جلب می کند. عملکرد مغز انسان شما شروع به واکنش مثبت به نظرات آن شخص می کند.

فروش به همان سختی که اکثر مردم فکر می کنند نیست.کافی است این اصول را بیاموزید و آن را در عمل به دیگران نشان دهید.موفق باشید.

منبع:neilpatel

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا