مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

۶ راه برای افزایش فروش آنلاین

6 راه برای افزایش فروش آنلاین
0 87

۶ راه برای افزایش فروش آنلاین

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((۶ راه برای افزایش فروش آنلاین)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

اکنون که حجم عمده تجارت و تجارت جهانی به دلیل همه گیری کرونا در حال قفل شدن است و مشاغل مجبور هستند تجارت الکترونیکی را در فعالیت های خود ادغام کنند ، به حوزه آنلاین منتقل شده است ، دنیای آنلاین به طور فزاینده ای در حال رقابت با بازار فیزیکی و حضوری است.حالا ببینیم چطور میشود در بازار آنلاین فروش خود را بالا برد و سود خوبی کسب کرد. راههای افزایش فروش آنلاین را باهم میخوانیم.

فروش آنلاین را افزایش دهید

رقبای جدید هر روز وارد معاملات تجارت الکترونیک می شوند ، این بدان معنی است که شما باید استراتژی خود را بهینه کنید و برای بهبود جریان وجه و بهره وری عملیاتی خود بر بهبود ترافیک و تبدیل تمرکز کنید. در غیر این صورت ، باید انتظار داشته باشید که بازدید و تبدیل شما به دلیل اینکه اکنون برندهای زیادی برای انتخاب دارند ، به آرامی شروع به سقوط کنند.

این کار علاوه بر اینکه شما باید موجودی خود را به روش مقرون به صرفه تری مدیریت کنید ، بلکه نیاز دارد تا در کل استراتژی فروش خود تجدید نظر کنید و از راه حل های جدید استفاده کنید که توجه مشتری را جلب کرده و به او الهام می بخشد در عوض از شما خرید کنند تا از رقبای شما. با توجه به این موضوع ، بیایید نگاهی به قدرتمندترین روش هایی که می توانید در این زمان تلاش برای بهبود فروش آنلاین و محافظت از تجارت کوچک خود انجام دهید ، بیاندازیم.

برای فروش آنلاین خوب به محتوا اعتماد کنید

امروزه همه در تلاشند محصولات و خدمات خود را به صورت آنلاین بفروشند ، اما هر چقدر هم که در حال حاضر متقاضی باشید ، نمی توان انکار کرد که هنوز هم باید راه های جدیدی را برای جدا کردن نام تجاری خود و تشویق مشتریان بالقوه برای انتخاب شما پیدا کنید و نه سایر شرکتها در نتایج جستجو.

برای دستیابی به این هدف ، نمی توانید روی همان تاکتیک های فروش که بصورت آفلاین استفاده می کنید تمرکز کنید ، در عوض ، باید از محتوای با کیفیت استفاده کنید تا منجر به تولید کیفیت شود و به آنها القا کنید تا مشتری های وفادار شما شوند.

همیشه به یاد داشته باشید که محتوا در دنیای آنلاین سلطان است ، به همین دلیل شما باید محتوای مناسب SEO را در سایت خود ایجاد کنید ، آن را در رسانه های اجتماعی و سایر وب سایت های معتبر منتشر کنید و در عوض ، محتوایی که شما منتشر می کنید باید به آموزش مصرف کننده آنلاین و کمک به او در ایجاد رابطه قابل اعتماد با نام تجاری شما کمک کند.

6 راه برای افزایش فروش آنلاین
6 راه برای افزایش فروش آنلاین

 راههای افزایش فروش آنلاین

از اثبات اجتماعی استفاده کنید

یک روش قدرتمند دیگر برای برجسته شدن در میان رقبای مختلف و تحریک جمعیت شناختی هدف خود برای خرید انحصاری از شما ، ایجاد مدرک اجتماعی است. در حقیقت ، ایجاد اثبات اجتماعی به معنای ساختن نام تجاری قابل اعتماد از طریق توانمند سازی مشتریان بالقوه برای تکرار اقدامات مشتریان فعلی شما است.

با ادغام یک ابزار اثبات اجتماعی نوآور که می تواند اعلان های زمان واقعی را در وب سایت شما نشان دهد ، هر زمان کسی یکی از محصولات شما را بخرد ، و یا در یکی از خدمات شما ثبت نام کند ، یک نسخه آزمایشی رایگان را انتخاب کند یا حتی کتاب الکترونیکی یا سایر موارد را بارگیری کند ، می توانید به این مهم دست پیدا کنید. محصولات دیجیتالی یک بازدید کننده وب سایت جدید این اعلان ها را مشاهده خواهد کرد و متوجه خواهد شد که مردم در واقع از شما خرید می کنند ، به شما اعتماد دارند و وب سایت شما دارای یک گروه مصرف کننده فعال است. به نوبه خود ، این امر مشتری بالقوه را برای خرید القا می کند.

کانال های جدید فروش را باز کنید

همچنین بخوانید

دنیای آنلاین مملو از فرصت های سودآور و کانال های مختلف فروش است که می توانید از آنها بهره ببرید – پس چرا هنوز فقط در وب سایت خود می فروشید؟ بله ، وب سایت شما باید بزرگترین کانال فروش شما باشد ، اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید در سایر سیستم عامل های محبوب در سراسر قلمرو آنلاین فروش داشته باشید. حتماً از جمله فروش شبکه های اجتماعی ، استراتژی های بازاریابی از طریق ایمیل ، پیام کوتاه و بازاریابی تلفنی و همچنین فروش در اینستاگرام یا کانال های شبکه اجتماعی  یک استراتژی فروش همه جانبه را داشته باشید.

از مهمترین KPI های خود استفاده کنید

KPI چیست؟ شاخص کلیدی عملکرد (Key Performance Indicator) از مهم‌ترین شاخص‌های اندازه‌گیری سنجیدن عملکرد از کوچکترین عضو یک سازمان یا شرکت یعنی فرد تا بخش و کل سازمان است. این شاخص باعث می‌شود تا متوجه شویم افراد یا سازمان تا چه اندازه در جهت اهداف تعیین شده درست حرکت می‌کنند.

دانش در دنیای تجارت الکترونیکی قدرت است ، به همین دلیل شما باید مرتبط ترین KPI ها را کنترل کرده و آنها را به گزارش های عملی ترجمه کنید که به شما کمک می کند تا لحظه ای تاکتیک های فروش خود را بهینه کنید. برای دستیابی به این هدف ، شما به یک داشبورد بازاریابی جامع نیاز دارید که تمام آن اطلاعات را در یک مکان متمرکز جمع آوری و جمع آوری کند ، بنابراین شما می توانید یک نمای کلی از عملکرد مارک خود در همه جبهه ها داشته باشید.

حتماً مراقب ترافیک وب سایت ، نرخ تبدیل ، هزینه جذب مشتری ، ارزش مادام العمر مشتری ، میزان ترک تحصیل و البته میزان جذب و نگهداری مشتری باشید. این معیارها به شما کمک می کنند تا فروش و بازاریابی خود را با کمترین ضرر مالی به سرعت بهبود بخشید.

 راههای افزایش فروش آنلاین
راههای افزایش فروش آنلاین

راههای افزایش فروش آنلاین

خرید را ساده کنید و UX را بهبود ببخشید

صحبت از بهبود فروش و بازاریابی شما ، یکی از بهترین راه های الهام بخشیدن به مشتری برای خرید از شما ، ساده کردن سفر خرید او با کاهش کلی تلاش مشتری و بهبود تجربه کاربر در سایت شما است. اطمینان حاصل کنید که مشتری می تواند محصولات شما را به راحتی پیدا کند (با یکپارچه سازی فیلتر سریع و عملکرد جستجو به آنها کمک کنید) و آنها را مجبور به ثبت نام یا کلیک بر روی دکمه های زیادی برای تکمیل خرید خود نکنید. به هر حال ، سفر خرید آنها باید کوتاه ، شیرین و با ارزش باشد.

اجازه ندهید مشتری های بالقوه از شما دور شوند

 همانطور که می توانید تصور کنید ، نرخ کنار گذاشتن سبد خرید در فضای تجارت الکترونیکی رقابتی زیاد است ، اما این بدان معنا نیست که برای به حداقل رساندن آن کاری نمی توانید انجام دهید. در حقیقت ، یکی از اولویت های شما باید استفاده مجدد از بازاریابی مجدد برای ردیابی آن مشتری ها و تشویق آنها برای بازگشت و انجام خرید باشد.

این کار را می توانید به سادگی با استفاده از کوکی ها در سایت خود انجام دهید که اطلاعات کاربر را ثبت می کند و به شما امکان می دهد تا مکان وی را به صورت آنلاین ردیابی کنید تا بتوانید تبلیغات خود را به گونه ای تنظیم کنید که در زمان مناسب در مقابل افراد مناسب ظاهر شوند. البته ، شما همچنین باید از یک ابزار بازاریابی مجدد ایمیل استفاده کنید که برای مشتریانی که گاری خود را رها کرده اند ، ایمیل خودکار ارسال می کند و به آنها یادآوری می کند که هنوز مواردی را که چک نکرده اند ، دارند. برای اندازه گیری کمی تخفیف در نظر بگیرید و موظف هستید آن مشتری ها را تبدیل کنید.

بهبود فروش آنلاین در شرایط اقتصادی مدرن شاید کاری دشوار به نظر برسد ، اما این بدان معنا نیست که شما در برابر تغییر روند صنعت ناتوان هستید. در واقع ، استفاده از این راه حل ها به شما کمک می کند تا فروش را در ماه های آینده افزایش دهید و موقعیت خود را در حوزه تجارت الکترونیک رقابتی تقویت کنید.
 افزایش فروش آنلاین
افزایش فروش آنلاین
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.