مجله اینترنتی ایران فان
مجله اینترنتی ایران فان در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

راز های عجیب شاخ های اینستاگرام که احتمالا نشنیده اید !

0 480

شاخ های اینستاگرام از دید دنبال کننده ها و طرفداران زندگی های کاملا عادی ای دارند اما بهتر است پشت پرده انها را نیز بدانید تا بتوانید به خوبی بشناسید .
حتی قصد داریم تا برای شما بیان کنیم این افراد چگونه به این پول های هنگفت میرسند و راز های زندگی انها چیست ؟
شاخ های اینستاگرام

دلیل فعالیت بالای شاخ های اینستاگرام چیست ؟

شاید در بعضی از مواقع این فعالیت و اکتیو بودن را برای شما به صورت عادی نشان دهند اما این موضوع در بیشتر مواقع از قصد است و به دلیل پارامتر هایی است که اینستاگرام گذاشته است و باید افراد رعایت کنند .
یکی از این قوانین این است که کاربران باید فعالیت زیادی داشته باشند تا از نظر اینستاگرام پیج انها بالا رود و فالوور های زیادی داشته باشند .
این موضوع دلیلی ندارد جز راه های کسب درامد افراد معروف در اینستاگرام که در بیشتر مواقع اکتیو بودن و فعالیت بالایی که دارند به منزله ی کسب درامد است چون همانطور که میدانید هر چه فالوور های زیاد تری داشته باشید کسب درامد شما چندین برابر میشود .

شاخ های اینستاگرام

پشت صحنه های زندگی شاخ های اینستاگرام

همچنین بخوانید

بیوگرافی لیونل مسی

این موضوع اهمیت  بالایی دارد چون خیلی از افراد زندگی شخصی و واقعی بسیاری از افراد مشهور اینستا را نیمدانند و همانطور که میدانید خیلی از انها سعی دارند تا خوشی ها و خوبی های زندگی خود را برای جذب فالوور به اشتراک بگذارند و حتی در بعضی از موارد ناگواری های به دروغ را بزرگ میکنند و به اشتراک میگذارند .

شاخ های اینستاگرام

چگونه جز شاخ های اینستاگرام شویم ؟

بهتر است به وضوح بیان کنم که شاخ شدن و معروف شدن خرج زیادی ندارد و فقط شما باید ابتکار زیادی داشته باشید تا بتوانید افراد زیادی را جذب کنید و راغب شوند برای دنبال کردن شما .
برای نمونه یکی از موضوع هایی که معروفیت زیادی بین افراد اینستاگرام پیدا کرد خبر خودکشی یکی از دختر های ایرانی بود که فیلم خودکشی خود را ضبط کرد و به اشتراک گذاشت که بسیار در فضای مجازی مشهور شد .

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
در مجله اینترنتی ایران فان بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.